30. octombrie 2011 12:41; Reactualizat la: 30.10.2011 13:33


„Cue” a renuntat, cine il imita ?

Dan Cuedan Dan Cuedan
Scris de JA-D.S. - SEBIŞ. Eşecul pe teren propriu, scor 0-1, în faţa „lanternei roşii”, Gloria Reşiţa (echipă aflată la primul succes din acest sezon) l-a determinat pe antrenorul Dan Cuedan să-şi înainteze demisia de pe banca Naţionalului din Sebiş.

Cum şi celelalte grupări arădene de Liga III au pierdut lamentabil în ultima etapă (Gloria, 0-3, la Becicherecul Mic şi Vladimirescu, 1-2, la Făget) şi ocupă poziţii retrogradabile, este de aşteptat să mai asistăm la una-două demisii în acest final de tur.


Recomanda articolul

Parerea ta
Care este parerea ta?
Filtreaza comentariile  | 
Filtru comentarii Inchide optiunile  X



Ultimele stiri din categoria ARADON Sport local
Fotbal – Liga II, etapa 27
Rezultate: Chindia Târgovişte – Gaz Metan Severin 1-2, FC Argeş – Poli Timişoara 0-1, Luceafărul Oradea – FC [...] mai multe »
Merg sa cucereasca Zavoiul!
Fetele de la Liceul Pedagogic „D. Ţichindeal”, pregătite de profesoara Elizabeta Mateş, participă, între 17-20 [...] mai multe »
O sarboiaca este favorita la ITF Arad
Sârboaica Jovana Jaksic, locul 410 în ierarhia mondială, este principala favorită a Trofeului „Ilie Năstase” la [...] mai multe »
Fotbalul se intoarce in cartierele Municipiului
ARAD. Ionuţ Leac, Ioan Hamza, Ştefan Mândru şi Viorel Sima sunt responsabilii de zonă ai turneului de mini-fotbal [...] mai multe »
Gimnastica are viitorul asigurat
ONEŞTI. Secţia de gimnastică artistică a CS Municipal Arad (antrenori Carina Franiov şi Ciprian Hegyi) a lăsat o [...] mai multe »
Avem poloisti de argint
ARAD. Echipa de copii născuţi 1999 de la CS AMEFA (antrenor Attila Brosovszky) a ocupat un onorant loc II la finele [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

feedback

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou