„Bucurie în mișcare” ajunge la Arad

De Dan Lazar
„Bucurie în mișcare” ajunge la Arad
Evenimentul „Bucurie în mișcare” ajunge și în acest an la Arad, locațiile unde se vor desfășura activitățile propuse de Asociația Euromediu fiind Parcul Europa și baza „Constructorul”.

Timp de două zile, sâmbătă și duminică, începând cu ora 10.00, iubitorii de mișcare vor putea participa la competiții de: fotbal, volei, badminton, dodgeball, fun baschet, dar și demonstrații de: karate, tir cu arcul, zumba, kangoo, dans sau majorete.

Campania a demarat în anul 2012 și până în prezent a fost organizată în peste 25 de orașe din țară și în 4 orașe din Republica Moldova.

PROGRAM

Sâmbătă, 9 Iunie 2018
Scena Parcul Europa
10:00 – 10:30 Kangoo Activ Club – Cristina
10:30 – 11:00 Zumba kids cu Eli
11:00 – 11:30 Spinning – Fit Academy
11:30 – 12:00 Yoga cu Raluca Tat
12:00 – 12:30 Hip hop – Trupa Angels
12:30 – 13:00 Jocuri de stafeta cu Bianca Morariu
13:00 – 13:30 Zumba cu Eli
13:30 – 14:00 Kapoera Aerobic – Fit Academy
14:00 – 14:30 Trambuline – Fit Academy
15:00 – 15:30 Dans Modern – Pecica
15:30 – 16:00 Zumba – step work cu Eli
16:00 – 16:30 Demonstrație de karate cu Lavinia Moraru
16:30 – 17:00 Dans sportiv CS Ballroom Dance
17:00 – 17:30 Majorete Fit Academy
17:30 – 18:00 Kangoo Activ Club – Cristina
18:00 – 18:30 Dans disco – CS Ballroom Dance
18:30 – 19:00 Yoga – Raluca Tat
19:00 – 20:00 Hip hop – New Generation

Baza Constructorul
10:00 – 14:00 Campionat Fotbal / 3×3
14:00 – 15:00 Awana Romania – jocuri
15:00 – 18:00 Campionat Badminton

Duminică, 10 Iunie 2018
Scena Parc
10:00 – 10:30 Kangoo ActivClub – Cristina
10:30 – 11:00 Zumba kids cu Iuliu
11:00 – 11:30 Spinning – Fit Academy
11:30 – 12:00 Yoga cu Raluca Tat
12:00 – 12:30 U-stix cu Iuliu
12:30 – 13:00 Jocuri de stafeta cu Bianca Morariu
13:00 – 13:30 Majorete pompon + bastoane
13:30 – 14:00 Kapoera Aerobic – Fit Academy
14:30 – 15:00 Dans – Palatul Copiilor
15:00 – 15:30 Steel Jump – Endorphin Gym
15:30 – 16:00 Strong Zumba cu Iuliu
16:00 – 16:30 Street Dance – CS Ballroom Dance
16:30 – 17:00 Zumba cu Iuliu
17:00 – 17:30 Kangoo – Auăleu Fit
17:30 – 18:00 Majorete – Fit Academy
18:00 – 18:30 Fitness cu Ruben
18:30 – 19:00 Yoga cu Raluca Tat
19:00 – 19:30 Zumba step cu Iuliu
19:30 – 20:00 Hip hop – New Generation

Baza Constructorul
10:00 – 14:00 Campionat Volei
14:00 – 15:00 Awana Romania – jocuri
15:00 – 18:00 Campionat Dodgeball



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !