C.N. de baschet feminin, program

ARAD – Programul fazei secunde a C.N. de baschet feminin, ediţia 2009-2010 Vă prezentăm programul fazei a doua a Campionatului Naţional de baschet feminin, grupa I valorică:

TUR

Etapa 1 (6 februarie)

MCM Târgovişte – Rapid Bucureşti

CSM Satu Mare – LMK Sf. Gheorghe

CSM U Oradea – CST Alexandria

BC ICIM Arad – SCM Craiova

Etapa 2 (13 februarie)

Rapid Bucureşti – LMK Sf. Gheorghe

MCM Târgovişte – CSM U Oradea

SCM Craiova – CSM Satu Mare

CST Alexandria – BC ICIM Arad

Etapa 3 (20 februarie)

CSM U Oradea – Rapid Bucureşti

LMK Sf. Gheorghe – SCM Craiova

BC ICIM Arad – MCM Târgovişte

CSM Satu Mare – CST Alexandria

Etapa 4 (24 februarie)

Rapid Bucureşti – SCM Craiova

CSM U Oradea – BC ICIM Arad

CST Alexandria – LMK Sf. Gheorghe

MCM Târgovişte – CSM Satu Mare

Etapa 5 (27 februarie)

BC ICIM Arad – Rapid Bucureşti

SCM Craiova – CST Alexandria

CSM Satu Mare – CSM U Oradea

LMK Sf. Gheorghe – MCM Târgovişte

Etapa 6 (6 martie)

Rapid Bucureşti – CST Alexandria

BC ICIM Arad – CSM Satu Mare

MCM Târgovişte – SCM Craiova

CSM U Oradea – LMK Sf. Gheorghe

Etapa 7 (13 martie)

CSM Satu Mare – Rapid Bucureşti

CST Alexandria – MCM Târgovişte

LMK Sf. Gheorghe – BC ICIM Arad

SCM Craiova – CSM U Oradea

RETUR

Etapa 8 (20 martie)

Rapid Bucureşti – MCM Târgovişte

LMK Sf. Gheorghe – CSM Satu Mare

CST Alexandria – CSM U Oradea

SCM Craiova – BC ICIM Arad

Etapa 9 (23 martie)

LMK Sf. Gheorghe – Rapid Bucureşti

CSM U Oradea – MCM Târgovişte

CSM Satu Mare – SCM Craiova

BC ICIM Arad – CST Alexandria

Etapa 10 (7 aprilie)

Rapid Bucureşti – CSM U Oradea

SCM Craiova – LMK Sf. Gheorghe

MCM Târgovişte – BC ICIM Arad

CST Alexandria – CSM Satu Mare

Etapa 11 (10 aprilie)

SCM Craiova – Rapid Bucureşti

BC ICIM Arad – CSM U Oradea

LMK Sf. Gheorghe – CST Alexandria

CSM Satu Mare – MCM Târgovişte

Etapa 12 (17 aprilie)

Rapid Bucureşti – BC ICIM Arad

CST Alexandria – SCM Craiova

CSM U Oradea – CSM Satu Mare

MCM Târgovişte – LMK Sf. Gheorghe

Etapa 13 (21 aprilie)

CST Alexandria – Rapid Bucureşti

CSM Satu Mare – BC ICIM Arad

SCM Craiova – MCM Târgovişte

LMK Sf. Gheorghe – CSM U Oradea

Etapa 14 (24 aprilie)

Rapid Bucureşti – CSM Satu Mare

MCM Târgovişte CST Alexandria

BC ICIM Arad – LMK Sf. Gheorghe

CSM U Oradea – SCM Craiova

D.S.



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase