Compania Formel D angajează operatori calitate

Compania Formel D înființată în Germania în 1993, prezentă pe piața internațională cu peste 7000 de angajați permanenți, 80 de sedii în 19 țări, oferă servicii in industria automotive, concentrându-se pe calitatea componentelor, autovehiculelor și a serviciilor, In prezent, cautam pentru doua proiecte: Arad si Chisineu Cris.

– Operatori Calitate ( pentru Chișineu-Criș se lucrează în două schimburi )

Cerinte

• Studii medii sau sc. profesionala

• Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj

• Atentie distributiva, acuitate vizuala

• Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida

• Disponibilitate pentru 3 schimburi

• Capacitate de adaptabilitate la medii de lucru variate

Responsabilitati

• Controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru)

• Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate

• Retusare componente

• Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control

• Intocmirea de rapoarte de lucru

Oferta

• Salariu avantajos

• Tichete de masa

CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: simona.cimpoieru@formeld.com

Detalii suplimentare la telefon: 0733.001.161

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !