dm – drogerie markt angajează

Reactualizat la:
Casier/ Casieră

Principale responsabilităţi:

Orientare spre client – oferirea de consultantă și asistenţă

Orientare spre munca în echipă

Adaptabilitate/ Flexibilitate

Disponibilitate pentru deplasări

Disponibilitate pentru program de lucru flexibil și/ sau prelungit

Experientă în gestiunea mărfurilor și gestiunea încasărilor constituie un avantaj

Întocmire facturi emise către client – la cerere

Aprovizonare marfă la raft, conform standardului dm

Cerinţe și competenţe specifice:

Minim studii medii finalizate

Cunoştinţe limbi străine – limba germană constituie avantaj

Capacitate de a realiza obiectivele asumate şi aflate în aria de responsabilitate

Capacitate de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare

Oferta noastră:

Munca într-o echipă dinamică

Dezvoltare profesională și personală

Un post sigur într-o companie prezentă în mai multe tări europene

Program flexibil şi salariu motivant

Bonuri de masă

Asigurare medicală privată

Bonusuri din vânzări

Compania noastră:
dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în frumusete, sănătate, îngrijire casă și bebe, cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile, atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, dar și când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

Aici poti trimite CV-ul tău: recrutare@dm-drogeriemarkt.ro sau îl poti lăsa direct în magazin.

Taguri: , ,

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !