OSCAR Downstream angajează:

Reactualizat la:
Manipulant produse petroliere.

Candidatul ideal

– persoana dimamica, capabila sa lucreze in ture;
– minim 10 clase;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

– Efectueaza zilnic masuratorile rezervoarelor in care sunt depozitate produse petroliere.
– Verifica in rampa auto, incarcarea fiecarui compartiment al autocisternelor.
– Mentine sub observatie operatiunile de descarcare cazane CF; incarcare autocisterne;
– Verifica daca sunt realizate corect traseele de conducte pentru realizarea fiecarui tip de operatie indicat de catre gestionar ;
– Preleveaza probe de produs din rezervoare;
– Preleveaza probe din autocisterne in vederea stabilirii densitatii si temperaturii produsului.

Beneficii:
– salariu motivant;
– tichete de masa;
– asigurare transport la locul de munca;

Descrierea companiei

Oscar Downstream, cea mai mare companie petrolieră independentă pe piata distribuţiei de motorină din România cauta manipulanti produse petroliere pentru depozitele de la Arad-Zadareni si Fundulea Calarasi.

iustin.stanca@oscars.ro