Etapa I 30.08.2014
CS Ineu – Vulturii Lugoj
Ştiinţa Turceni – Becicherecu Mic
Minerul Motru – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – Pandurii II
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş
UTA stă.
Etapa a II-a 06.09.2014
Becicherecu Mic – CS Ineu
FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni
ACSVM Craiova – UTA
Pandurii II – Minerul Mehedinţi
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Vulturii Lugoj – ACSO Filiaşi
Minerul Motru stă.
Etapa a III-a – 13.09.2014
Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj
CS Ineu – FC Hunedoara
Minerul Motru – ACSVM Craiova
UTA – Pandurii II
Minerul Mehedinţi – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni stă.
Etapa a IV-a – 20.09.2014
FC Hunedoara – Becicherecu Mic
ACSVM Craiova – Ştiinţa Turceni
Pandurii II – Minerul Motru
Naţional Sebiş – UTA
ACSO Filiaşi – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata
CS Ineu stă.
Etapa a V-a – 27.09.2014
FC Hunedoara – Vulturii Lugoj
CS Ineu – ACSVM Craiova
Ştiinţa Turceni – Pandurii II
Minerul Motru – Naţional Sebiş
UTA – ACSO Filiaşi
Minerul Mehedinţi – Millenium Giarmata
Becicherecu Mic stă.
Etapa a VI-a – 04.10.2014
ACSVM Craiova – Becicherecu Mic
Pandurii II – CS Ineu
Naţional Sebiş – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi – Minerul Motru
Millenium Giarmata – UTA
Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinţi
FC Hunedoara stă.
Etapa a VII-a – 11.10.2014
FC Hunedoara – ACSVM Craiova
Becicherecu Mic – Pandurii II
CS Ineu – Naţional Sebiş
Ştiinţa Turceni – ACSO Filiaşi
Minerul Motru – Millenium Giarmata
UTA – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj stă.
Etapa a VIII-a – 18.10.2014
Pandurii II – FC Hunedoara
Naţional Sebiş – Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – CS Ineu
Millenium Giarmata – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi – Minerul Motru
UTA – Vulturii Lugoj
ACSVM Craiova stă.
Etapa a IX-a – 25.10.2014
Vulturii Lugoj – ACSVM Craiova
FC Hunedoara – Naţional Sebiş
Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CS Ineu – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni – Minerul Mehedinţi
Minerul Motru – UTA
Pandurii II stă.
Etapa a X-a – 01.11.2014
Pandurii II – ACSVM Craiova
ACSO Filiaşi – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi – CS Ineu
UTA – Ştiinţa Turceni
Minerul Motru – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş stă.
Etapa a XI-a – 08.11.2014
Vulturii Lugoj – Pandurii II
ACSVM Craiova – Naţional Sebiş
FC Hunedoara – Millenium Giarmata
Becicherecu Mic – Minerul Mehedinţi
CS Ineu – UTA
Ştiinţa Turceni – Minerul Motru
ACSO Filiaşi stă.
Etapa a XII-a – 15.11.2014
Naţional Sebiş – Pandurii II
ACSO Filiaşi – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – FC Hunedoara
UTA – Becicherecu Mic
Minerul Motru – CS Ineu
Ştiinţa Turceni – Vulturii Lugoj
Millenium Giarmata stă.
Etapa a XIII-a – 22.11.2014
Vulturii Lugoj – Naţional Sebiş
Pandurii II – ACSO Filiaşi
ACSVM Craiova – Millenium Giarmata
FC Hunedoara – UTA
Becicherecu Mic – Minerul Motru
CS Ineu – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi stă.
Citiți principiile noastre de moderare aici!