Programul turului Ligii 4 la fotbal

De Daniel Scridon
Programul turului Ligii 4 la fotbal
La cererea numeroşilor iubitori ai fotbalului din judeţul Arad vă prezentăm programul turului Ligii 4 la fotbal, ediţia 2017-2018, cu precizarea că ziua de disputare a jocurilor este sâmbăta după-amiaza, excepţie grupările din Ineu, Zăbrani şi Chişineu Criş, care vor juca sâmbătă, de la ora 11.


Etapa a I-a, 19 august

Mailat – Zăbrani

Păuliș – Chișineu Criș

Săvârșin – Sântana

UTA 2 – Glogovăț

Șimand – Ineu

Pecica – Socodor

Nădlac – Felnac

Curtici – stă

Etapa a II-a, 26 august

Felnac – UTA 2

Socodor – Săvârșin

Ineu – Păuliș

Curtici – Mailat

Sântana – Nădlac

Chișineu Criș – Pecica

Zăbrani – Șimand

Glogovăț – stă

Etapa a III-a, 2 septembrie

Șimand – Curtici

Pecica – Ineu

Nădlac – Socodor

Glogovăț – Felnac

Păuliș – Zăbrani

Săvârșin – Chișineu Criș

UTA 2 – Sântana

Mailat – stă

Etapa a IV-a, 9 septembrie

Chișineu Criș – Nădlac

Ineu – Săvârșin

Sântana – Glogovăț

Zăbrani – Pecica

Mailat – Șimand

Socodor – UTA 2

Curtici – Păuliș

Felnac – stă

Etapa a V-a, 16 septembrie

Păuliș – Mailat

Săvârșin – Zăbrani

UTA 2 – Crișineu Criș

Felnac – Sântana

Pecica – Curtici

Nădlac – Ineu

Glogovăț – Socodor

Șimand – stă

Etapa a VI-a, 23 septembrie

Ineu – UTA 2

Chișineu Criș – Glogovăț

Socodor – Felnac

Curtici – Săvârșin

Șimand – Păuliș

Zăbrani – Nădlac

Mailat – Pecica

Sântana – stă

Etapa a VII-a, 30 septembrie

Pecica – Șimand

Nădlac – Curtici

Glogovăț – Ineu

Sântana – Socodor

Săvârșin – Mailat

UTA 2 – Zăbrani

Felnac – Chișineu Criș

Păuliș – stă

Etapa a VIII-a, 7 octombrie

Chișineu Criș – Sântana

Ineu – Felnac

Zăbrani – Glogovăț

Mailat – Nădlac

Păuliș – Pecica

Curtici – UTA 2

Șimand – Săvârșin

Socodor – stă

Etapa a IX-a, 14 octombrie

Săvârșin – Păuliș

UTA 2 – Mailat

Felnac – Zăbrani

Socodor – Chișineu Criș

Nădlac – Șimand

Glogovăț – Curtici

Sântana – Ineu

Pecica – stă

Etapa a X-a, 21 octombrie

Ineu – Socodor

Curtici – Felnac

Șimand – UTA 2

Pecica – Săvârșin

Zăbrani – Sântana

Mailat – Glogovăț

Păuliș – Nădlac

Crișul – stă

Etapa a XI-a, 28 octombrie

Chișineu Criș – Ineu

Nădlac – Pecica

Glogovăț – Șimand

Sântana – Curtici

UTA 2 – Păuliș

Felnac – Mailat

Socodor – Zăbrani

Săvârșin – stă

Etapa a XII-a, 4 noiembrie

Zăbrani – Chișineu Criș

Mailat – Sântana

Păuliș – Glogovăț

Săvârșin – Nădlac

Curtici – Socodor

Șimand – Felnac

Pecica – UTA 2

Ineu – stă

Etapa a XIII-a, 11 noiembrie

Ineu – Zăbrani

Chișineu Criș – Curtici

UTA 2 – Săvârșin

Felnac – Păuliș

Socodor – Mailat

Glogovăț – Pecica

Sântana – Șimand

Nădlac – stă

Etapa a XIV-a, 18 noiembrie

Curtici – Ineu

Șimand – Socodor

Pecica – Felnac

Mailat – Chișineu Criș

Păuliș – Sântana

Săvârșin – Glogovăț

Nădlac – UTA 2

Zăbrani – stă

Etapa a XV-a, 25 noiembrie

Chișineu Criș – Șimand

Ineu – Mailat

Glogovăț – Nădlac

Sântana – Pecica

Zăbrani – Curtici

Felnac – Săvârșin

Socodor – Păuliș

UTA 2 – stă

Taguri: , , , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !