Programul turului Ligii a III-a, Seria a IV-a

De Leo Sfara
Programul turului Ligii a III-a, Seria a IV-a
S-a tras la sorți, la sediul FRF, programul turului Ligii a III-a Seria a IV-a. Iată în continuare cele 15 etape.

ETAPA 1

Mureşul Vinţu de Jos – Pandurii Târgu Jiu II
UTA Bătrâna Doamnă II – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Industria Galda
CSM Lugoj – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa stă.

ETAPA 2

ACS Poli Timişoara II – Mureşul Vinţu de Jos
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Unirea 1924 Alba Iulia
Industria Galda – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Performanţa Ighiu – CNS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Pandurii Târgu Jiu II – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj stă.

ETAPA 3

ACS Poli Timişoara II – Pandurii Târgu Jiu II
Mureşul Vinţu de Jos – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Unirea 1924 Alba Iulia – Industria Galda
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Performanţa Ighiu
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara
CNS Cetate Deva stă.

ETAPA 4

Millenium Giarmata – ACS Poli Timişoara II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Mureşul Vinţu de Jos
Industria Galda – UTA Bătrâna Doamnă II
Performanţa Ighiu – Unirea 1924 Alba Iulia
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca-Teuz Cernei stă.

ETAPA 5

Millenium Giarmata – Pandurii Târgu Jiu II
ACS Poli Timişoara II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Mureşul Vinţu de Jos – Industria Galda
UTA Bătrâna Doamnă II – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia stă.

ETAPA 6

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Industria Galda – ACS Poli Timişoara II
Performanţa Ighiu – Mureşul Vinţu de Jos
Naţional Sebiş – Unirea 1924 Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca-Teuz Cernei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II stă.

ETAPA 7

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii Târgu Jiu II
Millenium Giarmata – Industria Galda
ACS Poli Timişoara II – Performanţa Ighiu
UTA Bătrâna Doamnă II – Naţional Sebiş
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – CSM Lugoj
Mureşul Vinţu de Jos stă.

ETAPA 8

Industria Galda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Performanţa Ighiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Mureşul Vinţu de Jos
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă II
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea 1924 Alba Iulia
CSM Lugoj – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Pandurii Târgu Jiu II – CNS Cetate Deva
ACS Poli Timişoara II stă.

ETAPA 9

Pandurii Târgu Jiu II – Industria Galda
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Performanţa Ighiu
ACS Poli Timişoara II – Naţional Sebiş
Mureşul Vinţu de Jos – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia – CSM Lugoj
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata stă.

ETAPA 10

Performanţa Ighiu – Industria Galda
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara II
CSM Şcolar Reşiţa – Mureşul Vinţu de Jos
CSM Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă II
CNS Cetate Deva – Unirea 1924 Alba Iulia
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Pandurii Târgu Jiu II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

ETAPA 11

Pandurii Târgu Jiu II – Performanţa Ighiu
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara II – CSM Şcolar Reşiţa
Mureşul Vinţu de Jos – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II – CNS Cetate Deva
Unirea 1924 Alba Iulia – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Industria Galda stă.

ETAPA 12

Naţional Sebiş – Industria Galda
Ripensia Timişoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – ACS Poli Timişoara II
CNS Cetate Deva – Mureşul Vinţu de Jos
Gloria Lunca-Teuz Cernei – UTA Bătrâna Doamnă II
Unirea 1924 Alba Iulia – Pandurii Târgu Jiu II
Performanţa Ighiu stă.

ETAPA 13

Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
Industria Galda – Ripensia Timişoara
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
ACS Poli Timişoara II – CNS Cetate Deva
Mureşul Vinţu de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cernei
UTA Bătrâna Doamnă II – Unirea 1924 Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu II stă.

ETAPA 14

Ripensia Timişoara – Performanţa Ighiu
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda
CSM Lugoj – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Mureşul Vinţu de Jos
UTA Bătrâna Doamnă II – Pandurii Târgu Jiu II
Naţional Sebiş stă.

ETAPA 15

Pandurii Târgu Jiu II – Naţional Sebiş
Performanţa Ighiu – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda – CSM Lugoj
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata – Gloria Lunca-Teuz Cernei
ACS Poli Timişoara II – Unirea 1924 Alba Iulia
Mureşul Vinţu de Jos – UTA Bătrâna Doamnă II
Ripensia Timişoara stă.



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase