Societatea GENERAL BETON ROMANIA angajeaza:

OPERATOR STATIE BETOANE si sofer autobetoniera

pentru statia de betoane din ARAD.

Descrierea postului:

  • OPERATOR STATIE BETOANE

realizarea activitatii de operare a calculatorului in vederea producerii betonului

Cerinte:

-studii medii tehnice in vederea remedierii micilor disfunctionalitati ale statiei;

-cunostinte operare calculator;

-permis conducere categoria B;

  • SOFER AUTOBETONIERA:

Cerinte

  • carnet conducere categoria C

  • atestat profesional transport marfa

  • constituie un avantaj experienta anterioara avuta ca si sofer pe autobetoniera

      • Oferta (bonusuri, beneficii):

  • pachet salarial motivant + bonuri de masa

  • asgurare transportului

  • conditii foarte bune de munca intr-un mediu profesionist

CV-urile se trimit prin fax la numarul: 0256/492768, prin e-mail: minodor.tirc@generalbeton.ro , la punctual de lucru din Arad Cal. Aurel Vlaicu, nr. 259 sau telefonic la numarul 0724214254.

beton

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !