Vezi premianții artelor marțiale arădene din 2015

De Dan Lazar
Vezi premianții artelor marțiale arădene din 2015
Sala Polivalentă din Arad a găzduit ediția a doua a Galei Artelor Marțiale, organizată de către Direcția Județeană de Sport și Tineret (DJST) Arad.

În cadrul galei, sportivii au fost premiați cu plachete, diplome și flori, în urma unui clasament ce a fost întocmit, precum la ediția inaugurală, pe federații, de către conducătorii cluburilor.

Premianții:
F.R.K – W.K.C

SENIORI +21 DE ANI
1.     GYENGE MARIUS – CS DRAGONUL ARAD

JUNIORI 18-21 DE ANI
1.     DUMA JESSICA – CS BANZAI KARATE CLUB ARAD
2.     ANGHEL ANDREI – CS DRAGONUL ARAD

CADETI 15-17 ANI
1.     BARGAN ROXANA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     GUBANI MARIAN – CS VICTORIA NADLAC

MINICADETI 13-14 ANI
1.     PANȚIRUC DENISA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     CERVENAK VALENTIN – CS VICTORIA NADLAC
3.     KISS NIKOLETT –CS DRAGONUL ARAD

COPII 3  11-12 ANI
1.     MESEȘAN ADRIAN – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     BALA RALUCA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
3.     IASOVICS ROBERT – CS VICTORIA NADLAC
3.    BALAȘ ANA-MARIA – CS BANZAI KARATE CLUB ARAD

COPII 2   9-10 ANI
1.     MESEȘAN ALEXANDRU – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     MARCOȘ MELISSA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
3.     GURBAN ERIKA – CS VICTORIA NADLAC

COPII  1  7-8 ANI
1.     NAGY TIMUR – CS BANZAI KARATE CLUB ARAD

COPII 6-7 ANI
1.     GYENGE SERGIU – CS DRAGONUL ARAD

F.R.A.M.  (IKU)

SENIORI
1.     CHIRILA SILVIU –  CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
JUNIORI  18-21 DE ANI

FETE
1.     KOPKA TIMEA – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD

BAIETI
1.     ANGHEL ANDREI – CS DRAGONUL ARAD

JUNIORI  15-17 ANI
FETE
1.     BĂRGAN ROXANA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     KISS NIKOLETT – CS DRAGONUL ARAD
3.     CUTH IOANA – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD

BAIETI
1.     FLUERAȘ DANIEL – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
2.     INDRIEȘ CRISTIAN – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
3.     DELIMAN VICTOR  –  CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD

JUNIORI  13-14 ANI
FETE
1.     PANȚIRUC DENISA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     CUTH ILEANA – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
3.     CUTH ANA – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD

BAIETI
1.     CERVENAK VALENTIN – CS TIGER CLUB KARTE ARAD
2.     ALMAȘI DAVID – CS DRAGONUL ARAD
3.     BURAI FRANCISC – CS DRAGONUL ARAD

JUNIORI 11-12 ANI
FETE
1.     BALA RALUCA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     CHIRA PATRICIA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
3.     TOKAI HENRIETTA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD

BAIETI
1.     MESEȘAN ADRIAN – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     IASCOVICS ROBERT – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
3.     DETARI DOMINIC – CS DRAGONUL ARAD

COPII  9-10 ANI
FETE
1.     MARCOȘ MELISA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     GUBANI ERIKA – CS VICTORIA NADLAC
3.     PASCU ALEXA – CS TIGER CLUB KARATE ARAD

BAIETI
1.     ANDRIAN DANIEL – CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
2.     GIURLIU BOGDAN – CS VICTORIA NADLAC
3.     JOSZA DAVID – CS DRAGONUL ARAD
3.    MINEA ALIN – CS TIGER CLUB KARATE ARAD

COPII 7-8 ANI
BAIETI
1.     MESEȘAN ALEXANDRU – CS TIGER CLUB KARATE ARAD
2.     SULEK RODIN – CS VICTORIA NADLAC
3.     MIHUȚ ALEXANDRU – CS TIGER CLUB KARATE ARAD

COPII 5-6 ANI
BAIETI
1.     GYENGE SERGIU – CS DRAGONUL ARAD

FETE
1.     MINEA PAULA –CS TIGER CLUB KARATE ARAD

FR KARATE TRADITIONAL

TINERET
1.     LIONTESCU ANA MARIA  -CS WASHI NO MA ARAD

CADETI
1.     MOLNAR KITTI – CS WASHI NO MA ARAD

COPII
1.     CĂȚESCU DARIA – CS WASHI NO MA ARAD

FRK
JUNIORI
1.     BIANCA PĂTEAN – CS ȘCOALA DE KARATE SHODAN

CADETI
1.     BOGDAN PANDA – CS ȘCOALA DE KARATE SHODAN

MINICADETI
1.     MARIO RĂDUȚ – CS ȘCOALA DE KARATE SHODAN

FR  KARATE KYOKUSHIN –IKO2
SENIORI
1.     MARGARINT  DORIN – CS COMBAT TEAM ARAD
2.     DAN ANCA MONICA – CS BUDOKAI ARAD
3.     KOPPANDI KLARISS – CS BUDOKAI ARAD

JUNIORI 17-18 ANI
1.     ARDELEAN MARCEL IULIAN – CS BUDOKAI ARAD
2.     ARDELEAN SERGIU – CS BUDOKAI ARAD
3.     MURARIU NARCIS – CS BUDOKAI ARAD

CADETI 15-16 ANI
1.     CORAS BIANCA LARISA – CS BUDOKAI ARAD
2.     CHIOREANU IVONA – CS BUDOKAI ARAD
3.     JOZSA MARCUS – CS BUDOKAI ARAD

COPII  13-14 ANI
1.     PANC PATRICIA – CS BUDOKAI ARAD
2.     MILICICI DARKO – CS COMBAT TEAM ARAD
3.     NICA BOGDAN – CS BUDOKAI ARAD

COPII 11-12 ANI
1.     LENGYEL ANDREAS – CS BUDOKAI ARAD
2.     MARSIEU ANTONIA – CS BUDOKAI ARAD
3.     FURCEANU ADELINA – CS KOMBAT TEAM ARAD

COPII  SUB 10 ANI
1.     BUDIHALA ALEXANDRU – CS BUDOKAI ARAD
2.     MOLDOVAN ALEXIS MIHAI – CS BUDOKAI ARAD
3.     MOLDOVAN DENNIS GEORGE –  CS BUDOKAI ARAD

CLUBURI
CS BANZAI KARATE CLUB ARAD
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
CS COBRA ARTE MARȚIALE ARAD
CS DRAGONUL ARAD
CS ȘCOALA DE KARATE SHODAN
CS COMBAT TEAM ARAD
CS BUDOKAI ARAD
CS WASHI NO MA ARAD
CS VICTORIA NĂDLAC

Taguri: , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase