Vezi programul turului Ligii 3 la fotbal – Seria a IV-a

De Dan Lazar
Vezi programul turului Ligii 3 la fotbal – Seria a IV-a
Miercuri, 16 august, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorți pentru stabilirea programului în cele cinci serii ale Ligii 3, sezonul 2017-2018. Iată programul seriei a IV-a. 

ETAPA 1

CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CSM LUGOJ (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) stă
ETAPA 2
ACSO FILIAŞI (DJ) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CNS CETATE DEVA (HD)
ETAPA 3
CNS CETATE DEVA (HD) – ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS GHIRODA (TM) – CSM LUGOJ (TM)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA
(TM)
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) stă
ETAPA 4
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) stă
CSM LUGOJ (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS GHIRODA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS ŞIRINEASA (VL)

ETAPA 5
ACS ŞIRINEASA (VL) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ACS GHIRODA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CSM LUGOJ (TM) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CENTRUL NAŢIONAL DE
PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ETAPA 6
ACSO FILIAŞI (DJ) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) stă
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – ACS GHIRODA (TM)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ETAPA 7
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CNS CETATE DEVA (HD)
ACS GHIRODA (TM) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ
CERMEI (AR)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CSM LUGOJ (TM)
ETAPA 8
ACSO FILIAŞI (DJ) – CSM LUGOJ (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE
TIMIŞOARA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) stă
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS GHIRODA (TM)
SERIA a IV-a
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
ETAPA 9
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2
(SB)
CSM LUGOJ (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ETAPA 10
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM LUGOJ (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC
(TM)
CNS CETATE DEVA (HD) stă
ACS ŞIRINEASA (VL) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
ETAPA 11
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS ŞIRINEASA (VL) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CS INTERNAŢIONAL
BĂLEŞTI (GJ)
CSM LUGOJ (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
ETAPA 12
ACSO FILIAŞI (DJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CSM LUGOJ (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) stă
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – ACS GHIRODA (TM)
ETAPA 13
ACS GHIRODA (TM) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CSM LUGOJ (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ETAPA 14
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CSM LUGOJ (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) stă
ACS GHIRODA (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
ETAPA 15
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CSM LUGOJ (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)

Taguri: , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !