Programul returului în Liga 4 la fotbal

De Daniel Scridon
Programul returului în Liga 4 la fotbal

Iată Programul.

 Etapa 16

Sâmbătă 11.03.2017, ora 11

CS INEU – VICTORIA FELNAC

Sâmbătă 11.03.2017, ora 15

CS GLOGOVĂŢ – ŞOIMII LIPOVA

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – UNIREA SÎNTANA

VICTORIA ZĂBRANI – CS DOROBANTI

FRONTIERA CURTICI – CETATE SĂVÎRŞIN

ACS ŞOIMII ŞIMAND – ACS SOCODOR

CS VOINŢA MAILAT – PROGRESUL PECICA

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 17

Sâmbătă 18.03.2017, ora 11

ŞOIMII LIPOVA – VOINŢA MAILAT

Sâmbătă 18.03.2017, ora 15

CETATE SĂVÎRŞIN – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – VICTORIA ZĂBRANI

CS DOROBANTI – CS INEU

ACS SOCODOR – FRONTIERA CURTICI

UNIREA SÎNTANA – CS GLOGOVĂŢ

PROGRESUL PECICA – ŞOIMII ŞIMAND

VICTORIA FELNAC – PĂULIŞANA PĂULIŞ

Etapa 18

Sâmbătă 25.03.2017, ora 11

CS INEU – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Sâmbătă 25.03.2017, ora 15

FRONTIERA CURTICI – PROGRESUL PECICA

ŞOIMII ŞIMAND – ŞOIMII LIPOVA

CS GLOGOVĂŢ – PĂULIŞANA PĂULIŞ

VICTORIA ZĂBRANI – CETATE SĂVÎRŞIN

VOINŢA MAILAT – UNIREA SÎNTANA

VICTORIA FELNAC – CS DOROBANTI

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – ACS SOCODOR

Etapa 19

Sâmbătă 01.04.2017, ora 11

ŞOIMII LIPOVA – FRONTIERA CURTICI

Sâmbătă 01.04.2017, ora 17

ACS SOCODOR – VICTORIA ZĂBRANI

CETATE SĂVÎRŞIN – CS INEU

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS DOROBANTI

CS GLOGOVĂŢ – VICTORIA FELNAC

PĂULIŞANA PĂULIŞ – VOINŢA MAILAT

UNIREA SÎNTANA – ŞOIMII ŞIMAND

PROGRESUL PECICA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

Etapa 20

Sâmbătă 08.04.2017, ora 11

CS INEU – ACS SOCODOR

Sâmbătă 08.04.2017, ora 17

CS DOROBANTI – CETATE SĂVÎRŞIN

FRONTIERA CURTICI – UNIREA SÎNTANA

ŞOIMII ŞIMAND – PĂULIŞANA PĂULIŞ

VICTORIA ZĂBRANI – PROGRESUL PECICA

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – ŞOIMII LIPOVA

VOINŢA MAILAT – CS GLOGOVĂŢ

VICTORIA FELNAC – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 21

Sâmbătă 15.04.2017, ora 11

CS ŞOIMII LIPOVA CS ŞOIMII LIPOVA

Sâmbătă 15.04.2017, ora 17

VICTORIA ZĂBRANI – ACS SOCODOR

CS DOROBANTI – CS DOROBANTI

CETATE SĂVÎRŞIN – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

PROGRESUL PECICA – CS INEU

CS GLOGOVĂŢ – ŞOIMII ŞIMAND

PĂULIŞANA PĂULIŞ – FRONTIERA CURTICI 2004

UNIREA SÎNTANA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

VOINŢA MAILAT – VICTORIA FELNAC

Etapa 22

Miercuri 19.04.2017, ora 17

CS INEU – ŞOIMII LIPOVA

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ACS SOCODOR

CS DOROBANTI – PROGRESUL PECICA

VICTORIA ZĂBRANI – ACS UNIREA SÎNTANA

FRONTIERA CURTICI – CS GLOGOVĂŢ

ŞOIMII ŞIMAND – VOINŢA MAILAT

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – PĂULIŞANA PĂULIŞ

VICTORIA FELNAC – CETATE SĂVÎRŞIN

Etapa 23

Sâmbătă 22.04.2017, ora 11

ŞOIMII LIPOVA – CS DOROBANTI

Sâmbătă 22.04.2017, ora 17

ACS SOCODOR – CETATE SĂVÎRŞIN

PROGRESUL PECICA – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

ŞOIMII ŞIMAND – VICTORIA FELNAC

CS GLOGOVĂŢ – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

PĂULIŞANA PĂULIŞ – VICTORIA ZĂBRANI

UNIREA SÎNTANA – CS INEU

VOINŢA MAILAT – FRONTIERA CURTICI 2004

Etapa 24

Sâmbătă 29.04.2017, ora 11

CS INEU – PĂULIŞANA PĂULIŞ

Sâmbătă 29.04.2017, ora 17

CETATE SĂVÎRŞIN – PROGRESUL PECICA

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ŞOIMII LIPOVA

CS DOROBANTI – UNIREA SÎNTANA

VICTORIA ZĂBRANI – CS GLOGOVĂŢ

FRONTIERA CURTICI – ŞOIMII ŞIMAND

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – VOINŢA MAILAT

VICTORIA FELNAC – ACS SOCODOR

Etapa 25

Sâmbătă 06.05.2017, ora 11

ŞOIMII LIPOVA – CETATE SĂVÎRŞIN

Sâmbătă 06.05.2017, ora 18

UNIREA SÎNTANA – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

PROGRESUL PECICA – ACS SOCODOR

FRONTIERA CURTICI – VICTORIA FELNAC

ŞOIMII ŞIMAND – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

CS GLOGOVĂŢ – CS INEU

PĂULIŞANA PĂULIŞ – CS DOROBANTI

VOINŢA MAILAT – VICTORIA ZĂBRANI

Etapa 26

Miercuri 10.05.2017, ora 18

CS INEU – VOINŢA MAILAT

ACS SOCODOR – ŞOIMII LIPOVA

CETATE SĂVÎRŞIN – UNIREA SÎNTANA

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – PĂULIŞANA PĂULIŞ

CS DOROBANTI – CS GLOGOVĂŢ

VICTORIA ZĂBRANI – ŞOIMII ŞIMAND

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – FRONTIERA CURTICI 2004

VICTORIA FELNAC – PROGRESUL PECICA

Etapa 27

Sâmbătă 13.05.2017, ora 11

ŞOIMII LIPOVA – PROGRESUL PECICA

Sâmbătă 13.05.2017, ora 18

PĂULIŞANA PĂULIŞ – CETATE SĂVÎRŞIN

UNIREA SÎNTANA – ACS SOCODOR –

FRONTIERA CURTICI – VICTORIA ZĂBRANI

ŞOIMII ŞIMAND – CS INEU

CS GLOGOVĂŢ – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – VICTORIA FELNAC

VOINŢA MAILAT – CS DOROBANTI

Etapa 28

Sâmbătă 20.05.2017, ora 11

CS INEU – FRONTIERA CURTICI 2004

Sâmbătă 20.05.2017, ora 18

CS DOROBANTI – ŞOIMII ŞIMAND

ACS SOCODOR – PĂULIŞANA PĂULIŞ

CETATE SĂVÎRŞIN – CS GLOGOVĂŢ

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – VOINŢA MAILAT

VICTORIA ZĂBRANI – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

PROGRESUL PECICA – UNIREA SÎNTANA

VICTORIA FELNAC – ŞOIMII LIPOVA

Etapa 29

Sâmbătă 27.05.2017, ora 18

CS GLOGOVĂŢ – ACS SOCODOR

PĂULIŞANA PĂULIŞ – PROGRESUL PECICA

VICTORIA ZĂBRANI – VICTORIA FELNAC

UNIREA SÎNTANA – ŞOIMII LIPOVA

FRONTIERA CURTICI – CS DOROBANTI

ŞOIMII ŞIMAND – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS INEU

VOINŢA MAILAT – CETATE SĂVÎRŞIN

Etapa 30

Sâmbătă 03.06.2017, ora 11

CS INEU – VICTORIA ZĂBRANI

ŞOIMII LIPOVA – PĂULIŞANA PĂULIŞ

Sâmbătă 03.06.2017, ora 18

CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – FRONTIERA CURTICI

CS DOROBANTI – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

ACS SOCODOR – VOINŢA MAILAT

CETATE SĂVÎRŞIN – ŞOIMII ŞIMAND

PROGRESUL PECICA – CS GLOGOVĂŢ

VICTORIA FELNAC – UNIREA SÎNTANA

Taguri: , , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !