aradon.ro Web analytics

Inform Media Press SRL

Adresa: Arad, Bulevardul Revoluţiei, nr. 62, ap. 22, jud.
Arad.

RO20201084

J5/1113/2012

Adriana Barbu

Redactor sef Tel: 0720 400 396
Mail: adriana.barbu@informmedia.ro

Timea Ujlaki

Agent vanzari Tel: 0729 989 486
Mail: timea.ujlaki@informmedia.ro

Loredana Paun

Agent vanzari Tel: 0728 284 739
Mail: loredana.paun@informmedia.ro

Ioana Costas

Reporter eveniment Tel: 0720 400 447
Mail: ioana.costas@informmedia.ro

Alin Gherasim

Reporter eveniment 0729 989 494
Mail: alin.gherasim@informmedia.ro

Andreea Pintea

Economic / Politic 0772 237 616
Mail: andreea.pintea@informmedia.ro

Sorina Ambruș

Administratie/Sanatate/Politia locala 0727 591 013
Mail: sorina.ambrus@informmedia.ro

Eugen Rogojan

Cultură 0720 400 495
Mail: eugen.rogojan@informmedia.ro

Andreea Vlase

Sport 0720 400 429
Mail: andreea.vlase2@informmedia.ro

Leo Sfîra

Sport 0729 989 499
Mail: leo.sfara@informmedia.ro

Daniel Scridon

Sport 0729 989 489
Mail: daniel.scridon@informmedia.ro

Diana Duțu

Administratie 0729 989 491
Mail: diana.dutu@informmedia.ro

aradon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.