Trimite articolul
XMulțumesc bananelor
-
Mai votati haita sorosista aradenilor ca nici bani de apa nu va mai raman 🥴
-
A avut dreptate Georgescu! Apa jrana energie extrem de scumpe la romanil de ramd, cand ar trebui sa fie ca si gratis la ce resurse are tara … dar hotia sorosilor face ravagii.
-
😆😆 apa e un lux ;! V-a zis hursula na na bruxeliotilor ca toti rasta o sa fiti cu lepra paduchi si ce mai vine’ ca bami canci la romani €😆😨
-
-
Referendum si suspendat primarul apoi dizolvat consiliul si scapat Aradul de gealatii lui falka.
-
Rumunii is ca sclavii merita tot ce le fac astia.
-
-
Bruxeliada comunisto sorosista la maxim! In turul gol ii lasa pe oameni nici bani da apa nu le mai raman!:(
Trebuie, trebuie, la câți tăietori de frunze la câini mișună prin aceste companii, precum la Arad care se dau de 7 stele când vrei să achiți online facturile, direct la banca de care apartin,și să mai pui 5 lei peste.
-
Bolo-jaf.
Asa priministru putea fi oricare dintre noi.mariri de preturi la tot ce se poate si taieri la persoanele cu handicap.
“Cu toate acestea, sunt operatori care au prețuri mult mai mari”
Deci e rau… dar se putea si mai rau…
Vai de capul nostru…
Bem coniac de la robinet si dam afara vin de colectie. 20 RON/mc de apa+canalizare. Gazul o sa fie nimic la un apartament daca sunt 3 persoane.
Sunt doar bani pentru partid. Dacă era o firmă separată, nu ar fi ajuns la aceste tarife. Nu plătim apa, plătim funcțiile acordate de Consiliul județean.
Poate reusim sa iesim si noi in strada si sa reactionam la mizeria politica din Arad….!!!!
Ticalosenie maxima a slugilor locale a ursulei brucselista ……….
Asta e ultima uie de la serbitorii lui falcao care ii distrug pe oameni.
Daca salariile si pensiile sunt inghetate de ce se ajusteaza pretul la apa si canalizare…..cum???
Asttea nu se numesc “ajustari”, ci “jumulire nerusinata”. Vrem macar exemple din extrema cealalta, adica unde se livreaza apa mai ieftina si respectiv canalizare -epurare la un pret decent.
-
La o companie cu capital francez Apa Nova ! Românii sunt hoți. Care politician ar fi bun pentru Arad? Ăla care zice să fie a românilor? Uite rezultatele.
nesimtire crunta ! multumiri guvernantilor si mai ales alesilor locali care se cred nonaradeni. cu retimul au rezolvat un contract sa nu cumva sa se ridice gunoiul , apa cea mai scumpa , gigacaloria la fel…
Alogenii sorosisti culdușiți la Bruxel ii muta pe români la azilu de noapte si or sa le dea de mancare la cantina sociala dac-o mai fi si aia.
de mancat am inteles ca mancam mai putin dar nici apa nu mai bem?
Daca ne gindim la inflatie nici nu e mult. Mergeti in Austria, Germania, Franta sa vedeti pretul apei.
-
Mai bine ai tacea in austria platesti 300-500 de euro chirie caldura (25 de grade) apa ( faci baie zilnic) si iti raman bani de trait in romania te jupoaie la propriu…..cand va aud cu vesnica replica o tara ca afara….dar hai sa facem prima data o tara ca afara la salariiiii….
-
Daca ai avea notiuni elementare despre economie si coruptie ai intelege ca nu cu salariile trebuie pornit.
-
Si salariile de incadrare mai scumpe O R D I N A R I L O R?!?la puscarie CAND intra odata inventatorul Robor si Ircc??