Nu mai puţin de 65 de piloţi din 7 ţări – printre care şi arădeanca Ramona Rusu, câştigătoarea Queen of Europe 2014 – vor participa în acest week-end la etapa în care totalul puterii bolizilor care se aliniază la start depăşeşte 30.000 de cai.
Arădeanca Rusu îşi turează motorul lângă Casa Poporului!
Arădeanca Rusu îşi turează motorul lângă Casa Poporului!
Reactualizat la:
Cea de-a doua etapă a Campionatului Naţional de Drift va avea loc în 25-26 iunie pe cel mai lung traseu din istoria acestui sport în România, amenajat în zona Palatului Parlamentului.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
O expoziție dedicată Crăciunului îi așteaptă pe arădenii curioși să vadă globuri fragile, figurine zâmbitoare și ornamente care au decorat casele românilor de-a lungul generațiilor.
România
Judecătorii de la Instanța supremă au decis, vineri, sesizarea Curții Constituționale în legătură cu noul proiect al Guvernului Bolojan privind reforma pensiilor magistraților.
1
Local
Europarlamentarul arădean vorbește despre o inițiativă legislativă referitoare la crearea de locuri de muncă.
Advertorial
Laringectomia totală este o intervenție majoră care, dincolo de provocările medicale și emoționale, aduce o schimbare radicală în viața de zi cu zi a pacientului. Una dintre cele mai importante provocări după această operație este pierderea vocii naturale - un aspect esențial nu doar în viața personală, ci mai ales în cea profesională.
Citiți principiile noastre de moderare aici!