Informarea este importantă pentru toţi arădenii care au datorii la gunoi pentru că, potrivit SC Polaris M Holding SRL, după data de 30 iunie 2018, societatea va trece la executarea clienților cu datorii, pe calea legală. SC Polaris M Holding SRL este societatea care s-a ocupat de colectarea gunoiului menajer până la data de 23 aprilie 2018.
Arădenii, chemaţi să-şi achite datoriile la gunoi
Arădenii, chemaţi să-şi achite datoriile la gunoi
S.C. Polaris M. Holding S.R.L. invită toți clienții cu datorii până la data de 30 iunie la sediul departamentului comercial din Arad piața Plevnei (lângă Casa cu lacăt) în vederea achitării facturilor datorate pentru serviciul de salubrizare prestat până la data 23 aprilie 2018.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
Jurnal arădean marchează o bornă pe care puține ziare din România au atins-o: 10 000 de numere apărute în ediții pe print.
Mapamond
Președintele american, Donald Trump, a anunțat luni că Statele Unite au încheiat un acord comercial cu India, țară despre care a spus că s-a angajat astfel să înceteze importurile de petrol rusesc și să cumpere mai mult petrol din SUA și chiar din Venezuela, în timp ce premierul indian, Narendra Modi, a confirmat acordul, dar fără a face vreo referire la achiziția petrolului rusesc, transmit agențiile AFP, Reuters și EFE.
Citiți principiile noastre de moderare aici!