ARAD. La fața locului intervine Detașamentul de Pompieri Arad cu o autospecială de stingere deoarece din rezervorul camionului curge combustibil. Autotrenul s-a răsturnat în afara părții carosabile. De asemenea, la locul incidentului a fost trimisă și autospeciala SMURD. În ceea ce-l privește pe șoferul camionului, acesta este conștient.

Camion încărcat cu cereale, răsturnat
Camion încărcat cu cereale, răsturnat
Reactualizat la:
Un camion care transporta cereale s-a răsturnat pe breteaua de legătură dintre A1 și DN 7, la coborâre spre zona industrială Arad.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
România
Judecătoria Sectorului 1 a decis marți ca fostul candidat la alegerile prezidențiale Călin Georgescu să rămână sub control judiciar în dosarul în care este judecat pentru propagandă legionară.
Local
De la ora 19 va fi proiectat filmul „Vocea lui Hind Rajab”, câștigătorul Leului de Argint la Veneția.
Local
Consiliul Județean își propune să introducă Aradul pe harta industriei alimentare naționale și internaționale.
Local
Poliţiştii de frontieră din cadrul Sectorului Poliției de Frontieră Nădlac, împreună cu polițiștii din cadrul Biroului de Poliție Autostrada A1, au depistat într-un autoturism, peste 26.000 de țigarete.
Local
Deși numărul pacienților confirmați cu gripă este în scădere, săptămâna trecută a fost înregistrat al treilea deces.
Citiți principiile noastre de moderare aici!