aradon.ro Web analytics

ARADON

ARADON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Arad
    • Evenimente
    • Comentariul zilei
    • Stiri internaţionale
    • Stiri naţionale
    • Retrospectiva săptămânii
    • Celebritati/Lifestyle
    • Download
  • Video
  • Sport
    • UTA
    • Sport local
    • Ştiri sportive
  • Party
  • Angajari
Select Page
ARADON
Local
Mihai Fifor: „Guvernul PNL lasă sute de mii de români pe drumuri”

Mihai Fifor: „Guvernul PNL lasă sute de mii de români pe drumuri”

De Andreea Pintea
la 2 October 2020 09:15
40 Comentarii

Mihai Fifor: „Guvernul PNL lasă sute de mii de români pe drumuri”

2 October 2020 09:15
ARAD. Senatorul Mihai Fifor susține că „încă 700.000 de locuri de muncă au dispărut din economia națională în ultimele 4 luni, timp în care guvernarea Iohannis-Orban a fost preocupată doar de campania electorală și de alegeri”.
Scris de Andreea Pintea - ARAD. Senatorul Mihai Fifor susține că „încă 700.000 de locuri de muncă au dispărut din economia națională în ultimele 4 luni, timp în care guvernarea Iohannis-Orban a fost preocupată doar de campania electorală și de alegeri”.

Trimite articolul

X

Președintele PSD Arad subliniază, într-un comunicat de presă: „Alte 700.000 de locuri de muncă, din care aproape jumătate erau unice – adică ocupate de persoane care nu mai aveau un alt job – au dispărut din economia națională, din iunie până-n septembrie. Iar pensionarii au ajuns să protesteze-n stradă, față de cinismul cu care Guvernul Orban refuză aplicarea legii și majorarea cu 40% a punctului de pensie. Sunt probe elocvente că PNL nu guvernează pentru oameni, pentru cetățeni, ci doar pentru interesul său și al acoliților. Nu economia, nu agricultura, nu turismul, nusănătatea, nubunăstarea oamenilor și nici dezvoltarea țării reprezintă priorități pentru Guvernul PNL, ci doar alegerile. Românii nu pot fi însă păcăliți. Continuă să acorde încredere PSD, pentru că PSD reprezintă interesele majore a populației, este și va rămâne alternativa, partidul capabil să combată și să învingă PNL!

PNL la aceste locale nu a reușit decât un modest plus de 1,07 puncte procentuale, față de cele din 2016, de la 31,93 %, la 33. Aceasta este marea victorie a PNL, clamată de Iohannis”.

Trimite articolul

X
Taguri:
Fifor ,
Guvernul
40 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Ellis says:
    October 2, 2020 at 9:56 am

    Esti doar un latrator ofruscat pentru rezultatele tale slabe si pentru rezultatele partidului PSD care sunt in cadere libera, oamenii se desteapta, generatiile se schimba, votantii vostri sunt din ce in ce mai putini asa ca… in timp va veti desfiinta ca partid, gandeste-te la asta, latratorule, nu ati facut nimic in toata perioada de guvernare, nimic in afara de a va urmari interesele, ( vezi legile justitiei, Dragnnea, Dancila, Iliescu – mineriadele, etc.)

    Reply
    • abc says:
      October 2, 2020 at 2:53 pm

      Astea-s lucruri mici. Au tergiversat toate contractele pentru inzestrarea armatei. nu iesea comisionul de 25-40%.
      Au anulat contractul cu Damen ca sa cumpere corvete mai slab dotate de la Naval group.
      A trebuit sa moara politistul de la Remetea ca sa auda si ei ca politistii au pistoale de 10 ori mai proaste decat infractorii. Si tot nu au comparat, noroc cu guvernul PNL si ministrul Ciuca (nu Vela de la interne, un prost si el)
      Avioane pentru armata, nimic, desi in ultimii 4 ani cateva state NATO au donat gratis avioanele vechi, noi trebuia doar sa le reconditionam dar mai duceau 10 ani. Si tancuri. Asa nu avem nimic…

      TRADATORI!

      Reply
    • anonim says:
      October 2, 2020 at 8:13 pm

      Aradon, nu ii mai afisati poza, vazandu-l, creste timolul cititorului si il ia greata

      Reply
      • timolul says:
        October 3, 2020 at 10:20 am

        Foarte mare dreptate are domnul Fifor ! Dar cand esti spalat pe creier de Oreste-pupa creste, asa se intampla, iti creste timolul ! de la atata prostie iti creste timolul, sa stii !

        Reply
  2. blindguardian says:
    October 2, 2020 at 10:39 am

    buey, e gata campania, ati pierdut lamentabil.. dispari….

    Reply
    • ion ion says:
      October 2, 2020 at 11:56 am

      Vrea parlamentare! Primaria a fost numai de fatada! Stia ca pierde!

      Reply
  3. coman sava says:
    October 2, 2020 at 10:50 am

    Foarte bine, așa le trebuie, că doar asta au votat werme-r și loaly mandolină.

    Reply
  4. Adrian says:
    October 2, 2020 at 11:09 am

    Si inteleg ca o sa vi tu sa salvezi situatia… Tu, partidul tau si electoratul tau de babuini cu două clase.

    Reply
    • #cugetdecinumairezist says:
      October 2, 2020 at 11:59 am

      ma gandesc ca o sa salvati voi hashtagii acefali tara cu mentalitatea asta de extremisti cu apetenta pentru dubla masura… invatati sa va respectati concetatenii indiferent de optiunile lor politice ca toti sunt oameni, unii dintre ei chiar stiu exact ce inseamna ”ciuma rosie” adevarata(aia de sorginte stalinista impusa de regimul ceausist) nu slogane insuflate in cerebelul vostru atrofiat de propagandisti sorosisti. Acum daca reactionez cu aceasi moneda si spun ca sunteti niste dezaxati abrutizati tot voi va simtiti lezati in orgoliul vostru de kkt. Reiterez ca eu nu am votat PSD niciodata dar m-am saturat de sabloanele voastre idioate care au creat razboiul romano – roman.

      Reply
      • coman sava says:
        October 2, 2020 at 12:18 pm

        Da așa e Ciuma Roșie este pnl, că după 89 tot cabinetul de partid -PCR- a intrat in pnl, să arate ce democrați sunt, dar au intrat și au rămas tot cu ideile lor comuniste. Partidul social a fost botezat de acești kk comuniști -ciuma roșie- ca să-și piardă urma…. dar degeaba, tot gunoaie comuniste au rămas. Multe succesuri și nu mai vrea nimeni să mai vorbește cu voi…….

        Reply
        • dancu says:
          October 2, 2020 at 2:31 pm

          Iliescu nu a fost comunist? FSN tata lu PSD a fost un partid cu oameni noi, fondat de aia oprimati de comunisti?

          Du-te ma de aici mincinosule

          Reply
          • #cugetdecinumairezist says:
            October 2, 2020 at 2:46 pm

            Aia de la PSD sunt niste “primadone” flescaite “cu fata umana” comparativ cu nomenclaturistii ceausisti dar asta nu ai de unde sti ca poate erai spermatozoid pe vremea aia si tot ce stii e propaganda… da de mult iubitul tau Iohannis nu zici? https://www.cotidianul.ro/anticomunistul-iohannis-indoctrina-copiii-cu-ideologia-comunista-in-1987/ ca sa nu vorbim de Basescu care e si mai jegos decat toti

          • B H says:
            October 2, 2020 at 10:00 pm

            Cugetătorule, nu ai cum sa ii speli, le-am văzut faptele de atâtea ori, știi și tu că argumentul tău este slab așa că vii cu niste jigniri să îl întărești. Iar în final deviezi subiectul ca să fi prost până la sfârșit.

            Dacă tăceai filozof rămâneai, securistule

          • #cugetdecinumairezist says:
            October 3, 2020 at 12:38 am

            Unde-i jignirea hashtagule, Daca compari FSN/PSD cu nomenclaturistii ceausisti atunci tu esti foarte prost… sau doar spalat pe creier

      • Adrian says:
        October 2, 2020 at 5:04 pm

        Cu parere de rau, dar va las pe dvs sa salvati tara intrucat eu am emigrat si sunt acum cetetean al unei tari occidentale, iar in ceea ce priveste faptul ca electoratul psd are un nivel mai slab de cultura va asigur ca exista dovezi bazate pe statistici bine documentate care atesta indubitabil acest lucru. Cu respect Adrian

        Reply
        • PARIS XV says:
          October 2, 2020 at 8:36 pm

          Corect Adrian,păcat ca ei nu stiu sa citească ( si sa înțeleagă..)statistici documentate..
          Lasa-i in lumea lor..

          Reply
      • f.b. says:
        October 3, 2020 at 7:11 am

        cugetdecinumairezist,
        Cum sa respecti pe cineva care te scuipa-n fata?!

        Reply
    • Patrick says:
      October 2, 2020 at 12:21 pm

      ce uita domnu sa zica e ca lumea e cum e ,milioane de locuri de munca se pierd in Spania,Italia,Franta etc….si nu e vina PNL .Aici ti-ai dat arama pe fata,in loc sa puneti umarul sa iesim din aceasta situatie grea la care ati contribuit lasand tara fara stocuri si altele (vezi cheltuieli pe pomeni electorale la Bucuresti sau furturi din banul public ani de zile ),ziceam ca ati contribuit pt ca ati fost la guvernare ani buni ,rezultatele voastre sant 0 barat.Ce a facut Aradul sa aiba parte de astfel de oameni dumnezeule ?….puteai sa mergi oriunde …La Tg Jiu,Slatina ,Valcea, Alexandria …..dar lasane odata.Esti aici sa pui frana la tot ce se face bun in Arad dovada iti este mesajul de mai sus in care arunci doar cu ura in stanga si in dreapta fara sa ne spui ce ai fi facut tu. De pe luna se vede ca nu-ti pasa catusi de putin de Arad.Ca nu iubesti Aradul asa cum is iubim noi aradenii.M-am bucurat atunci cand ai ajuns ministrul apararii pt ca imi imaginam ca vei rezolva odata problema cetatii.Dar n-a fost sa fie si trebuie sa te mai votam odata si mai odata sa rezolvi.
      Politica voastra e ….nu facem nimic 3 ani cat santem la guvernare ,lasam pe alti la guvernare in an de alegeri sa-si distruga imaginea in timp ce noi cei de la PSD ramanem imaculati..
      Si as mai continua ,dar mi-e sila.
      Spune-mi un singur lucru … daca s-au pierdut 700 000 locuri de munca cine plateste cei 40% in plus la pensie. Nu zic ca pensionarii nu ar merita … dar vino tu cu o solutie,ca asa sa bat din gura stiu si eu.

      Reply
      • Patrick says:
        October 2, 2020 at 12:40 pm

        Mie chiar imi pare rau domnule Fifor pt ca am avut asteptari mari de la dumneavoastra sa continuati proiectele Aradului….din 2012 incoace
        Pe mine ma doare-n cot de politica voastra ,vreau sa vad bunastare in jurul meu indiferent cine conduce primaria si judetul.Aradul are potential,judetul la fel.Vreau sa stiu ca aradenii nu mai pleaca prin tari straine si sa vad ca aradenii se simt bine in orasul si judetul lor…
        Vreau sa vad ca contribuiti la lucrurile bune ce se intampla in oras si judet.In rest ….numa bine

        Reply
  5. Cribaia says:
    October 2, 2020 at 12:54 pm

    V-am avertizat! De ce nu se iau în regim de urgență următoarele măsuri!?
    Doborârea sateliților 5 g cu antiaeriana
    Înființarea de lagăre dotare cu crematorii pentru suspecții de covid
    Carantină totala,nu pe localități,ci pe străzi,sa nu au voie sa părăsești strada ta
    Interzicerea de a ieși afară cu excepția a 30 minute la doua săptămâni
    Obligativitatea vopsirii ferestrelor in negru
    Interzicerea circulației pe timp de noapte
    Oprirea energiei electrice deoarece virusul se răspândește și prin tv,radio,etc
    Obligativitatea purtării de echipamente de protecție și în locuință și de a sta cu ferestrele închise și departe de ele
    Executarea pe loc respectiv incinerarea celor ce încalcă legile scrise mai sus deoarece există riscul de a fii reânviati de către trenul negru cu locomotiva galbenă
    Înființarea unor unități secrete speciale care sa depisteze pe cei reânviati și microcipați 5 g in trenurile negre cu locomotiva galbenă deoarece ei răspândesc virusul fiind zombie
    Pentru că nu va mai fii curent electric informarea populației să fie făcută la ore fixe prin megafoane
    Realizarea unui sistem de apărare interplanetar pentru oprirea flotei extraterestre ce se apropie de Terra. Deja au avut loc primele desanturi, in unele orașe se dau lupte grele
    Voi reveni

    Reply
    • Patrick says:
      October 2, 2020 at 1:04 pm

      E belea mare.

      Reply
  6. argus says:
    October 2, 2020 at 1:41 pm

    Neobositul domn Fifor ! Am inteles ca nu se mai “intoarce acasa” , in Arad, asa cum ameninta in campanie… Poate mai are nevoie d-na. Vacila de tucalar… Legat de “comunicatul de presa” sunt doua variante : s-a resetat uitand ca s-a terminat campania electorala sau a inceput deja sa manance rahat in vederea campaniei pentru parlamentare. Oltean autentic, mic la sfat mare la stat. Si la Stat.

    Reply
  7. Sania epulasului says:
    October 2, 2020 at 2:15 pm

    Tovarășe Fifur Rogojina, creșterea numaruly8 de locuri de munca se poate face doar prin legislație, iar cu se ocupa Parlamentul( are rol legislativ)și i nu Guvernul( are rol administrativ)!
    Du-te invartindu-te !

    Reply
  8. marincas says:
    October 2, 2020 at 2:44 pm

    sa comentez pot si eu, dar matale ce facusi petru Arad dom` Fifor?
    Fabrica Volkswagen ne-a taiat pentru ca Guvernul in care faceai parte nu a dat acele zeci de hectare… faina realizare. Multumesc!
    V-ati laudat in frunte cu Viorica inculta ce crestere fulminanta am avut de 5 – 7%. Stii vorba Toamna se numara bobocii. A dat criza peste noi, de ce se prabuseste economia? asa fenomenal ati cladit-o ca se clatina din toate incheieturile… ce facurati bre? lucru de mantuiala, asta facurati!

    Economia de azi este reultatul legilor si actiunilor din ultimii 3-5 ani. Cine a fost la putere in acesti ani? PSD-ul matale Fifore! Ai fost in guvern si parlament, si nu ai pus degetul la munca. Ma rog, caratu posetelor Vioricai, nu este munca in folosul aradenilor

    Reply
  9. Someru says:
    October 2, 2020 at 3:03 pm

    Am si eu o nelamurie…Sute de mii de oameni ramasi pe drumurile asfaltate de psd? hahahah, ca nu ati asfaltat un metru de pamant in vest…Ati facut in Moldova pe ici colo si prin sud… Go planet… Du-te invartindu-te!!!

    Reply
  10. BOX POPULIME says:
    October 2, 2020 at 4:03 pm

    Fiforeeeeee…..esti un tradator si un incompetent cel putin din doua motive: 1.ce a insemnat porcaria aia de sigla alambicata, datorita careioa foarte mulkti alegatori care cautau insemnele PSD, nu au stiut si au votat altceva ?! 2. De ce l-ai ejectat pe Beniamin Varcus ca fiind vinovat de slabele rezultate ale PSD-ului aradean, condus de tine ??!! Dobitocule, trebuie sa-ti dai numaidecat demisia…..esti un prost lider politic ! Vai de partidul vostru, cu Ciolacu-n frunte, nu sunteti buni de nimic, numai de tradat!

    Reply
  11. Concluzie says:
    October 2, 2020 at 4:18 pm

    Își dorește sa aibă pensie cu 40% mai mare pt el și pt alți baroni psd..Altfel spunea ca pt pensiile mici sub limita subzistentei sa se aplice majorarea cu 40%

    Reply
  12. sorin says:
    October 2, 2020 at 4:45 pm

    Voi ati lasat sute de puscariasi liberi

    Reply
  13. Marian says:
    October 2, 2020 at 4:49 pm

    URATULE !!!!
    N-AI FUGIT DE UNDE AI VENIT , SAU TE-AI PIERDUT IN VORBE SI NU MAI STII CE FACI.
    DUTE LA DANCILA ; OLGUTA , TE-AI DUCE SI LA DRAGNEA …… POATE NU-I PREA TARZIU.

    Reply
  14. Coco says:
    October 2, 2020 at 5:22 pm

    Fifi, oltenii tai te asteapta cu mare drag.
    Mars in mm din Arad.

    Reply
    • EU says:
      October 2, 2020 at 8:24 pm

      Sunteti niste DOBITOCI, postacilor.CU TOTII care comentati din ura si razbunare.Spune-ti care partid a facut ceva ptr Arad.PSD?, PDL?, PNL?. Niciunul DOBITOCILO.Au facut ptr ei iar pe voi va facut TROPETELE lor. Analizati pr Dancila, dar si pe Turcan si Anisie.Daca aveti o parere politica nu fiti gaste si niste DOBITOCI.,Deschideti ochii amaratilor de doi bani.Daca ati munci si gandi putin Araful nu ar fi aici PAPAGALIOR TROMPETESTI.

      Reply
  15. anonim says:
    October 2, 2020 at 8:09 pm

    O sa va creasca si mai lung nasoiul ala din cauza minciunilor ce le tot insirati. De aceea nu sunterti agreat pe-aici; mincinosii ,inapoi, in sudul de unde au venit !

    Reply
  16. Marius Bogosan says:
    October 2, 2020 at 8:50 pm

    Cu banii ramasi de la alegeri ar fi mai intelept sa va cumparati bilet pentru intoarcerea la Craiova, in loc sa ii spargeti pe articole platite pe aradon. Dar intelepciunea nu a fost niciodata un atribut al olteanului, ori a pesedistului. Iti doresc sa nu te mai vad, sa nu mai aud de numele tau. Cauta-ti undeva de lucru la privat, ceva meserie, orice. Poti pune la supermarket pe raft marfa, numa sa nu furi din ea. Sau trage la strung suburuburi si saibe, nu stiu…

    Reply
    • SATTAN 666 says:
      October 2, 2020 at 11:44 pm

      PUP PE TINE!

      Reply
  17. SATTAN 666 says:
    October 2, 2020 at 10:01 pm

    esti lamentabil! esti cam jos! mars naibii din Arad!

    Reply
  18. velociraptor says:
    October 2, 2020 at 10:04 pm

    PSD e istorie! ceva ce a fost ! si pe ce a fost jidanul nu da absolut nimic!

    Reply
  19. SATTAN 666 says:
    October 2, 2020 at 10:28 pm

    NO MOLDOVENI! NO OLTENI! FUCK OFF!

    Reply
  20. SATTAN 666 says:
    October 2, 2020 at 11:42 pm

    DE CE NU VAD MOLDOVENII SI OLTENII CA NU SUNT BINE VAZUTI AICI?
    MARS DE AICI! MARS IN GOAZA VOASTRA !

    Reply
  21. anonim says:
    October 3, 2020 at 6:01 pm

    : Acest arici de Fifor trece sub tacere ca din 89 pana in prezent , majoritatea timpului tara a fost guvernata de PSD . : Acest arici de Fifor trece sub tacere faptul ca toata industria de stat , in proportie de 80- 90 % a fost distrusa , vanduta pe pret de nimic , sau ignorata total , chiar de guvernarile PSD : : Acest limbric de Fifor ignora faptul ca toate , dar absolut toate guvernarile acestea PiSzD e nu au creat absolut nici un loc de munca in industrie , agricultura sau indiferent de ce domeniu vrem sa vorbim !!! toate au fost create de investitori privati care la acel moment au considerat ca e ok pt a investii , iar acum tot aceuasu unvestitori privati , datorita poöiticilor tampide duse pe plan mondial vis a vis de pandemia lui papuc , deci acum acesti investitori se vad nevoiti sa si inchida afacerile ………… vreau sa stiu de ce plm acest papagal de Fifor nu vine cu date concrete , uite locurile de munca create de guvernarile PSD !!! …zeroooo !!! in afara de a angaja in domeniu administrativ cati mai multi functionari , PSD nu a creat nici un loc de munca ……..putea frumos sa ia sub tutela o anumita firma ( ca exemplu ) care inca mai are capital majoritar de stat si sa lupte sa o dezvolte , a facut acest lucru ? o pwla !!! a vandut tot ce se putea vinde incepand inca din 90 : Acest sacal de Fifor vorbeste de o crestere ,, modesta ,, de 1 % 😂 a papagalilor de la PNL ; OK !!!!! sa ne spuna fazanul ce crestere fenomenala a inregistrat PSD ??? … daca a celor de la PNL e modesta !!! ……..
    Olteneeeeeeeee !!! mars in mm inapoi in locurile tale natale si termina cu aceasta practica de a manca rahat in public

    Reply
  22. miki says:
    October 3, 2020 at 6:44 pm

    oare cât de mult poate mânca un politician rahat? unii au ceva gelatinos in loc de coloana vertebrală și zero mândrie de a fi om, in nebunia lor de a câștiga cu orice preț ….

    Reply
  23. Cele mai citite știri

    1
    INFORM MEDIA PRESS angajează: DISTRIBUITORI DE PRESĂ
    2
    În arest după ce și-a bătut concubina
    3
    FOTO | Învățământul românesc de excelență, încotro?
    4
    Presiune imensă la UTA!
    5
    Zelenski îi cere lui Viktor Orban să nu blocheze aderarea Ucrainei la UE
    6
    Nazare, despre creșterea pensiilor: Coaliția a decis înghețarea veniturilor pe anumite paliere pentru 2026
    7
    VIDEO. Avion cargo prăbușit în SUA: Cel puțin șapte morți
    8
    Arme ilegale și țigări de contrabandă, la Gurahonț 
    9
    Încep lucrările la pasaj: trafic restricționat pe Arad-Vladimirescu
    10
    Cursuri gratuite de limbă și cultură chineză, la UAV

    Mapamond

    Diplomat rus: Recurgerea la activele rusești înghețate pentru a finanța Ucraina va avea „consecințe considerabile” pentru UE
    Recurgerea la activele rusești înghețate în Europa pentru a finanța nevoile financiare ale Ucrainei va avea „consecințe considerabile” pentru Uniunea Europeană, a declarat vineri ambasadorul Rusiei la Berlin, Serghei Neceaiev, în contextul în care cancelarul german și premierul belgian urmau să se întâlnească pentru a discuta această problemă, relatează AFP.

    Ştiri sportive

    România ar putea juca în Grupa D la CM 2026, alături de SUA, Paraguay și Australia
    Naționala României va juca în Grupa D la Cupa Mondială de fotbal din 2026, dacă se va califica, iar adversarele sale vor fi Statele Unite, Paraguay și Australia, potrivi tragerii la sorți efectuate, vineri, la John F. Kennedy Center for the Performing Arts din Washington DC.

    Mapamond

    Mii de elevi au participat la proteste în Germania, împotriva planurilor guvenului privind serviciul militar
    Mii de elevi din Germania au protestat vineri în mai multe orașe din țară împotriva planurilor guvernului privind un nou serviciu militar voluntar, relatează dpa.

    Local

    Reținut după ce a furat un telefon, la Pâncota
    PÂNCOTA. Un tânăr de 24 de ani, din Pâncota, a ajuns în spatele gratiilor, după ce a furat un telefon mobil dintr-un parc din oraș.

    Local

    VIDEO
    Cinci bărbați reținuți pentru furt de motorină
    Polițiștii au identificat autorii unor furturi comise la o firmă din Ghioroc, de unde au dispărut 600 de litri de motorină și sute de kilograme de cupru.

    Local

    FOTO
    Palatul Copiilor din Arad, supus reconversiei
    Clădirea monument istoric va fi mansardată şi apartamentată, urmând a căpăta funcţiunea de birouri şi apart-hotel. 2

    UT Arad

    Clipe cumplite, accidentare horror: se zbate între viață și moarte după ce s-a ciocnit cu portarul echipei UTA
    MIERCUREA CIUC. Veste uluitoare dinspre Miercurea Ciuc. Atacantul echipei FK Csikszereda, de la Liga de Tineret, Ioo Edvin se zbate între viață moarte, după ce duminica trecută s-a accidentat grav la meciul din Cupa României cu UTA. 1

    Local

    Angajații Muzeului ne oferă „Ornamente cu poveste”
    O expoziție dedicată Crăciunului îi așteaptă pe arădenii curioși să vadă globuri fragile, figurine zâmbitoare și ornamente care au decorat casele românilor de-a lungul generațiilor. 1

    Advertorial

    Top criptomonede cu potențial pentru 2026
    • Aradon.ro
      • Redactia
      • Politica de confidentialitate
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Regulament postare și moderare comentarii
    • Știri
      • Știrile județului Arad
      • Știri internaționale
      • Știri naționale
      • Celebrity/Lifestyle
    • Sport
      • UT Arad
      • Sport Local
      • Știri sportive

    Arad Online

    ISSN 3008-2331

    ISSN-L 3008-2331

    aradon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

    Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.