În partea din spate a vehiculului, în benă, era aşezată o betonieră, dar acesta nu era asigurată deloc. Aşa că, imediat ce a efectuat virajul, şoferul şi-a pierdut „încărcătura”. Din fericire, nimeni nu era în zonă şi incidentul nu a avut urmări neplăcute. Poate doar cuva betonierei a avut de suferit, fiind „şifonată” în urma contactului cu solul.
Şi-a pierdut betoniera din... maşină
„Dorel” de Arad şi-a pierdut betoniera din... maşină. O filmare realizată de Uncle Sam, după cum s-a autointitulat un şofer din oraşul nostru, arată cum o maşină trece printr-o intersecţie, după care viează la stânga pentru a intra într-o benzinărie.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad transmite că bărbatul care a tâlhărit o persoană în zona UTA, pe 3 februarie, a fost arestat preventiv.
Local
Poliţiştii de frontieră arădeni, împreună cu polițiștii din cadrul Serviciului Poliției Rutiere și Poliției Orașului Nădlac au descoperit într-un autoturism peste 3000 de pachete de țigări, ascunse în bagaje.
Mapamond
Mai mulți avocați au intentat luni procese la înalte curți din întreaga Japonie, cerând anularea alegerilor de duminică pe motiv de neconstituționalitate, transmite Kyodo.
Citiți principiile noastre de moderare aici!