Reacție promptă a polițiștilor din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Arad după publicarea articolului „Bizonul ce l-a umplut de «respect» pe Avram Iancu. Parcare pe banda doi”, publicat joi, 9 noiembrie, în care vă prezentam un șofer tupeist care în plină zi și-a parcat autoturismul pe banda 2 în Piața Avram Iancu, obstrucționând traficul zeci de minute.