BUCUREŞTI. Antrenorul formaţiei Steaua Bucureşti, Mihai Stoichiţă, a declarat, într-o conferinţă de presă, că elevii săi au gafat impardonabil în unele momente ale derbiului cu Dinamo, din etapa a XXII-a a Ligii I, pierdut cu scorul 0-2 (0-1).
BUCURESTI - Golurile „câinilor roşii” au fost marcate de Alexe şi Cristea, aducând o victorie limpede, cu scorul de 2-0.
BUCURESTI - Dinamo şi Steaua, rivale de o viaţă, promit o încleştare pe cinste în care punctele sunt mai scumpe decât aurul.
BUCUREŞTI - Mijlocaşul senegalez Ousmane N Doye nu se simte deranjat că unii colegi îl numesc „omul negru”, cum a fost cazul atacantului Marius Niculae.
BUCURESTI - Luptătorii juniori, antrenaţi de Spridon Stanciu, a umilit campioana, la ea acasă, în prima etapă a CN.