Arad - Starul returului în liga a III-a nu a surprins echipele arădene nepregătite. Un egal şi o victorie a fost „recolta” celor două, însă adversarii au fost total diferiţi.
Ce a mai rămas din lotul grupării de Liga III, Naţional Sebiş, după despărţirile mai mult sau mai puţin forţate din această iarnă, s-au reunit în vederea preparării returului.
Visele de preamărire de ieri au fost date uitării de primarul Gheorghe Feieş.