TIMIŞOARA. Un TIR înmatriculat în Arad a evitat o tragedie rutiera pe şoseaua Timisoara-Moraviţa, după ce şoferul acestuia a avut prezenţă de spirit. Din păcate, însă, omul a ajuns cu TIR-ul într-un copac.
CAPORAL ALEXA. Fără permis de conducere, fără plăcuţe de înmatriculare şi în stare de ebrietate. Ca şi când asta nu ar fi de ajuns, şoferul în vârstă de 41 de ani s-a răsturnat cu maşina pe care o conducea în afara şoselei.