BUCUREŞTI. Atacantul columbian Pepe Moreno a declarat că este fericit că s-a întors la Steaua, el urmând să evolueze pentru echipa „roş-albastră” până la finalul sezonului sub formă de împrumut de la gruparea argentiniană Independiente Avellaneda.
Patronul Stelei este nemulţumit că are jucători care umblă prin cluburi şi practică jocurile de noroc.
BUCUREŞTI. Conducerea Fotbal Club Steaua a anunţat perfectarea transferului jucătorilor armeni Artiom şi Arman Karamyan, care au semnat deja contractele de joc.