A furat unelte de pe şantier
A furat unelte de pe şantier
<p style="text-align: justify;">SÂNPAUL. Poliţiştii biroului de investigaţii criminale au identificat suspectul unui caz de <strong>furt</strong> comis pe un şantier din localitatea Sânpaul. În urma cercetărilor, s-a stabilit că, în noaptea de 26 spre 27 noiembrie, Mihai Daniel K., de 22 de ani, din Nădlac, a furat mai multe scule şi unelte folosite la construcţii de pe un <strong>şantier</strong> din Sânpaul, unelte estimate la 24.000 de lei. Tânărul este cercetat pentru furt.</p>
Trimite articolul
XCele mai citite știri
6
UT Arad
La conferința de presă de după înfrângerea cu FK Csikszereda, antrenorul UTA-ei a surprins.
UT Arad
UTA s-a poticnit acolo unde ne așteptam mai puțin. A. Roman și Odada au îngropat speranțele noastre, după greșeli copilărești cu FK Csikszereda.
2
Local
Un bărbat care, după ce și-a lovit victima, plecat cu telefonul acesteia și cu portofelul în care se aflau 100 de lei, a fost arestat preventiv.
Local
IPJ Arad anunță organizarea unui concurs pentru dobândirea calității de detectiv particular.
ARADON Sport local
Arădencele au câștigat ultima deplasare din sezonul regulat, conducând și la 30 de puncte.
Local
Statisticile indică faptul că moartea infantilă lovește șapte nou-născuți din 1.000, în județul nostru.
Citiți principiile noastre de moderare aici!