Trimite articolul
XCe lume nebună.
Sa vina okosii și să întrebe ce a făcut școala pentru a preîntâmpina astfel de situatii.
Cu o școală lipsită de orice umbra de autoritate, asta e rezultatul. Azi a fost la Vinga, dar poate fi mâine oriunde altundeva.
Cand regulile nu sunt respectate de cei care ne conduce ma intreb de ce trebuie sa le respecte cetățenii
-
Pentru ca cei alesi sunt reflexia societatii din care provin. N-au fost teleportati aici…
Intotdeauna vrem sa se schimbe altii…noi nici o data…