Trimite articolul
XAdrian, nu mai bine rămâneai un medic foarte bun în Arad?
De ce insiști să te compromiți? Chiar merită, pentru promisiunile care ți s-au făcut?
Urlatorul asta avid dupa functii si bani sa ne spuna cum este finantat USR si ONG-urile. Acolo nu le place transparenta.
Usr nu i partid îi clică a lui Soroș de joasă speță