Anul acesta CCIA îi va premia pe cei mai buni oameni de afaceri din județ pe 23 octombrie. De la orele 18.30, la complexul Expo Arad organizatorii vor deschide gala mediului de afaceri arădeani „Continuăm tradiția de a premia, în fiecare an, cei mai merituoși oameni de afaceri arădeni. Topul firmelor 2015 este un bun prilej de a lua pulsul economiei reale a Aradului și de a-i evidenția pe cei care au reușit să găsească secretul performanței în afaceri. Clasamentul pentru fiecare dintre categoriile pentru care se vor decerna premii este cel întocmit în baza unor criterii clare, stabilite după metodologia unică la nivel național, a Camerei de Comerț a României. Vă așteptăm alături de noi, la acest regal al economiei arădene”, a declarat arh. Gheorghe Seculici, președintele Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Arad.
Topul firmelor 2015
Topul firmelor 2015
Cei mai buni oameni de afaceri din județul Arad vor fi premiați de Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Arad.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
Clădirea monument istoric va fi mansardată şi apartamentată, urmând a căpăta funcţiunea de birouri şi apart-hotel.
UT Arad
MIERCUREA CIUC. Veste uluitoare dinspre Miercurea Ciuc. Atacantul echipei FK Csikszereda, de la Liga de Tineret, Ioo Edvin se zbate între viață moarte, după ce duminica trecută s-a accidentat grav la meciul din Cupa României cu UTA.
Local
O expoziție dedicată Crăciunului îi așteaptă pe arădenii curioși să vadă globuri fragile, figurine zâmbitoare și ornamente care au decorat casele românilor de-a lungul generațiilor.
România
Moțiunea de cenzură „România nu este de vânzare - fără progresiști la guvernare”, prin care se cere demisia „Guvernului progresist” condus de Ilie Bolojan, a fost depusă, vineri, la Parlament.
1
Citiți principiile noastre de moderare aici!