Individul ar fi încercat să o urce într-un autoturism pe fetiţă. Ea a reuşit să scape şi a fugit direct acasă unde a povestit ce i s-a întâmplat. Părintele a reclamat pe Facebook lipsa prezenţei autorităţilor competente în preajma şcolii şi a făcut apel către cei care ar fi văzut cele întâmplate pentru a i se oferi detalii cu privire la cel care ar fi încercat să-i răpească fetiţa.
Un părinte reclamă pe Facebook o tentativă de răpire a copilului său
Un părinte reclamă pe Facebook o tentativă de răpire a copilului său
Un părinte a scris pe reţeaua de socializare Facebook faptul că un individ ar fi încercat să-i răpească fetiţa din faţa şcolii – este vorba despre fosta Şcoală Generală nr.4 - , marţi, 11 octombrie, după terminarea orelor de curs.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
Clădirea monument istoric va fi mansardată şi apartamentată, urmând a căpăta funcţiunea de birouri şi apart-hotel.
UT Arad
MIERCUREA CIUC. Veste uluitoare dinspre Miercurea Ciuc. Atacantul echipei FK Csikszereda, de la Liga de Tineret, Ioo Edvin se zbate între viață moarte, după ce duminica trecută s-a accidentat grav la meciul din Cupa României cu UTA.
Local
O expoziție dedicată Crăciunului îi așteaptă pe arădenii curioși să vadă globuri fragile, figurine zâmbitoare și ornamente care au decorat casele românilor de-a lungul generațiilor.
România
Moțiunea de cenzură „România nu este de vânzare - fără progresiști la guvernare”, prin care se cere demisia „Guvernului progresist” condus de Ilie Bolojan, a fost depusă, vineri, la Parlament.
1
Citiți principiile noastre de moderare aici!