ARAD - Municipiul Arad a avut, pentru o zi, patru primari în control pe şantiere. Aradul a avut miercuri, pe lângă Gheorghe Falcă, alţi trei primari, în cadrul acţiunii „Primar pentru o zi”. Invitaţii edilului au început ziua chiar pe şantier, în cartierul Aradul Nou, unde au asistat la verificarea modului în care evoluează lucrările în cadrul proiectului BERD II.
ARAD. Primarul Gheorghe Falcă a precizat ieri faptul că tramvaiele se vor întoarce în Gai, pe strada Dunării, începând cu săptămâna viitoare.