Echipa de juniori II ai HC Beldiman a reuşit cel mai lejer succes din acest sezon al CN de handbal. Băieţii pregătiţi de Adriana şi George Beldiman au învins cu 27-12 (15-4) formaţia CSM Lugoj, într-un joc contând pentru runda a 11-a din seria F şi ocupă locul 4. Pentru gruparea arădeană au marcat: Bartha 8 goluri, Paşca 7, Ursu şi Cristea 4, Burzo 2, Tudoran şi Găulea 1. Au mai jucat: Mathiu, Boldiş, Borz şi Bărbicioiu.