ARAD. Voluntarii de la asociaţia MaiMultVerde au adunat - duminică - 1,5 tone de gunoaie de pe malul Mureşului.
Aşa cum spuneam şi cu o altă ocazie în această pagină, în week-end sunt foarte mulţi viteji în parcul Europa! Ultima ispravă este răsturnarea WC-ului public! Nimeni nu e vinovat, nimeni nu plăteşte , nimeni nu e pedepsit! Până când???