OLARI. În cadrul manifestărilor dedicate sărbătoririi a 120 de ani de fotbal în România,„caravana AJF Arad” a poposit la Olari, la invitaţia primarului Petru Răuţ şi a viceprimarului Mircea Bora, pentru un meci de fotbal al prieteniei. Cu moralul ridicat după izbândă de la Sintea Mică, Selecţionata Old-Boys AJF a obţinut o nouă victorie, scor 3-2, goluri semnate de: Nedelea-2 şi Miron, respectiv, Komlosi şi Oneţiu.