AJF Arad, prin Comisia de copii şi juniori (preşedinte Gabriel Hărduţ), a premiat, sâmbătă, echipele de copii şi juniori care au câştigat campionatele organizate în ediţia 2014-2015, la următoarele categorii de vârstă: Juniori C (născuţi 2000-2001) - ACS UTA Bătrâna Doamnă, antrenori Ioan Herman şi Costel Bogoşel; Juniori D (2002-2003) – ACS UTA Bătrâna Doamnă, antrenor Alexandru Gaica; Juniori E (2004-2005) - CS Atletico Arad, antrenori Dinu Donca şi Bogdan Oneţ; Juniori F – Campionatul Speranţelor „Ionuţ Leac” (2006-2007) - ACS Viitorul Arad, antrenori Norbert Iosza şi Flavius Pavel.