ARAD. După cum era de aşteptat, cei şase poliţişti, plus o angajată a Drumurilor Naţionale, trimişi în judecată pentru luare de mită, trag de timp în procesul în care au devenit inculpaţi. Joi, de la ora 9, trebuia să aibă loc primul termen de judecată în acest dosar.
Oficialii FC UTA au primit asigurări de la avocatul lor că ar trebui să aibă câştig de cauză.