ARAD. Aleşii locali vor fi chemaţi, din nou, la şedinţă, în această săptămână, deşi nu mai departe de săptămâna trecută aceştia au participat la două şedinţe CLM - una ordinară, cealaltă extraordinară.
ARAD - Aleşii l-au eliminat, fără prea multe regrete (cu o singură excepţie) de Ovidiu Balint de la şefia Casei de Cultură.
ARAD - Aleşii au votat fără să crâcnească toate bugetele societăţilor subordonate şi un schimb ciudat de terenuri.