Sergiu Bîlcea (PNL): „Prin scumpirea benzinei şi motorinei Guvernul PSD ia bani de la toţi românii!”
Guvernarea PSD dă cu o mână unor români şi ia cu două mâini de la toţi românii! Majorarea accizelor la combustibili, care începe de azi şi continuă în octombrie, va fi resimţită de mediul economic, de cei care au maşini, dar şi de cei care nu au.