ARAD - Top negru: Micălaca şi Grădişte, cartierele care vor rămâne fără cele mai multe linii de tramvai.
ARAD. Cititorul nostru Gabriela ne scrie despre pericolul de accidente existent în cartierul Mioriţa, la coborărea de pe pod, şi speră că cineva va lua atitudine şi va îndrepta situaţia.
VLADIMIRESCU - Locuitorii au ieşit în stradă şi ameninţă că vor bloca circulaţia tramvaielor dacă nu li se rezolvă problemele.