Andreea s-a lecuit să mai vorbească despre viaţa sa intimă, după ce a avut de suferit din cauza unor zvonuri grosolane legate de relaţia sa cu Boschet.
După o relaţie ce a durat aproape trei ani, Andreea şi omul de afaceri Ion Cojocea, poreclit Boschet, au decis să se despartă în toamna anului trecut. Însă nu şi-au spus defintiv “adio”, ci au continuat să vorbească şi chiar să se întâlnească. Pe lângă faptul că cei doi au fost surprinşi împreună de paparazzi în repetate rânduri, Andreea ne-a declarat că l-a sunat pe Boschet de ziua lui, pentru a-l felicita.
Mai mult chiar, prezentatoarea matinalului de la Naţional TV ne-a mărturisit că a împrumutat, pe perioada iernii, de la Boschet, maşina pe care a cumpărat-o pe firma lui şi pe care i-o înapoiase atunci când s-au despărţit. Deşi nu recunoaşte răspicat că s-a împăcat cu fostul ei iubit, gesturile o trădează pe frumoasa blondă: întrebată dacă e îndrăgostită, la emisiunea “Agentul VIP”, de la Antena 2, Andreea nu a dat un răspuns concret, însă a dat de înţeles că există un bărbat în viaţa ei.
Mai mult chiar, chestionată de Diana Munteanu, referitor la relaţia cu Boschet, fostul iepuraş Playboy a declarat: “Suntem doi oameni civilizaţi, avem o rela-ţie foarte frumoasă, ne cunoaştem de aproape patru ani”. Blonda a devenit extrem de suspicioasă şi se teme să vorbească despre viaţa sa intimă, după ce o serie de zvonuri răutăcioase au afectat-o în plan sentimental: “Nu câştig nimic nici dacă spun că m-am împăcat cu Boschet, nici dacă spun că nu m-am împăcat”, ne-a spus Andreea, care, pe data de 9 martie, va aniversa vârsta de 23 de ani. Surprinzător, dar vedeta nu se arată deloc încântată de acest eveniment, drept urmare nu va organiza nici o petrecere.
Citiți principiile noastre de moderare aici!