Frumoasa actriţă de 28 de ani, care se pare că a reînnodat relaţia cu fostul ei partener din „Lost”, Dominic Monaghan, spune că şi-a câştigat faima din greşeală şi că era „total lipsită de încredere” când trebuia să ia o decizie în privinţa carierei.
„Singurul motiv pentru care m-am dus la audiţii când am primit rolul lui Kate în «Lost» a fost un exerciţiu de autoexaminare. Dar eu sunt ca un bărbat, adică pot face orice. La 14 ani credeam că într-o zi voi fi actriţă. Dar la 18 ani vroiam să fiu misionară. Actoria ca şi carieră era doar ca o imagine pe radar”, a recunoscut vedeta.
Evangeline, care este în prezent imagina parfumului lui Davidoff Cool Water Woman, a dezvăluit cât de furioasă a fost când colegii din „Lost” au descoperit că ea nu avea experienţă sau pregătire în ale actoriei. „Erau furioşi. Puteai vedea asta scris pe faţa lor. Se gândeau: «Am muncit mult ca să am acest loc şi tu, care nu ai făcut nimic, stai pe acelaşi loc ca şi mine”, a completat actriţa.
Dar se pare că, până la urmă, Evangeline şi-a găsit vocaţia. Altfel nu ar fi rezistat timp de patru sezoane în serial.
Trimite articolul
XE atunci incearca sa-i faci altei femei un copil. Ce zici? Incerci?