După meciul de la Bistriţa, când UTA va putea fi văzută pe Telesport, „Bătrâna Doamnă” se mută la TVR, pentru următoarele două jocuri.
Iată, în continuare, programul complet al partidelor formaţiei arădene:
Gloria Bistriţa – UTA (sâmbătă, 11 august, în direct pe Telesport, ora 18.00)
UTA – „U” Cluj (duminică, 19 august, în direct pe TVR 1, ora 17.00)
Oţelul Galaţi – UTA (sâmbătă, 25 august, în direct pe TVR 1, ora 17.00)
L.S.
Trimite articolul
Xdragi televiziuni , va rugam frumos sa nu mai televizati meciurile de pe teren propriu a echipei uta , pentru ca suporterii adevarati sunt cei care merg la meciuri nu cei care stau tolaniti in fata televizorului si apoi critica jocul echipei uta !!! ei sunt cei care se dau mari suporteri dar ei nici atat nu fac sa-si cumpere macar abonamente !!! sa vina la meci sa incurajeze echipa si abia apoi sa o critice !!!!!
la ce brigada de arbitrii si-a tras nea jean , plus observatori si la cit de prost jucam, avem sansa mielului la pasti sau a porcului la craciun. la centru nana dorcioman (din generatia de sacrificiu a arbitrajului romanesc), observatori pretenu hala si timofte ! oricum pe noi ne fura si acasa, asa ca ce-o da d-zeu !
pentru s.u.r. : corecta precizarea. falca ride in barba , la ce trebuie stadion mai mare ! salutari si felicitari pentru atmosfera pe care o faceti !
cu un public ca cel din repriza a doua,din prima etapa de acasa, cred ca jucatorilor le-ar fi rusine sa joace mizerabil.finantatori avem.echipa nu e rea.daca exista suporteri poate o fi si un stadion la nivel de uefa, ca doar vin alegerile si 10% din voturi pot fi ale utistilor+familii nu-i de neglijat-zic eu.popa e bun,e aradean dar cred ca si laca se poate folosii de talentele jucatorilor, sa faca strategia de joc in functie de calitatile lor,ochi are pentru jucatori,dar sa-i lase sa faca ce stiu, ca plopu nu face mere niciodata si daca maru nu face mere trebuie inlocuit, mai ales daca ii dai tot ce vrea.eu sunt mai timid,m-am lasat de fumat in public, asa ca la meci rod seminte, de ma ustura limba, sper ca nu-i bai mare ca le dau de lucru la cei care matura stadionul, dar echipa sa vad ca joaca bine ca… banii de tigari i-am dat pe abonament si nu vreu sa fumez abonamentu`
forza, forza gloria
sunt angajat cu putin peste salariul mediu pe economie . am o familie grea . anul trecut am luat bani imprumut sa cumpar abonament la uta . anul acesta am strans din timp banii (stiam preturile -putin cam mari cei drept)insa nu am renuntat la dreptul meu de a putea contesta echipa acolo in tribune . in fata t.v.-ului nu are sens comentariul doar daca esti microbist de conjunctura. deci iti permite sotia sa te uiti in timpul reclamelor de la telenovele la fotbal sau ai auzit de uta de la altii? vino la stadion
locuiesc in statele unite si e singurul mijloc de a-mi vedea echipa uta, la televizor
fa bine si trimite bani acasa neamurilor cu conditia sa-si faca abonamente la u-t-a !!! in rest uitate si sustine pe u-t-a pina la moarte !!!
are dreptate
vezi un interviu cu arbitra cristina dorcioman pe sportmusceltv.muscel unde vorbeste despre meciul pe care-l va conduce la bistrita