Imediat după încheierea competiţiei, Comisia de Copii şi Juniori (preşedinte Gabriel Hărduţ) din cadrul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Arad va efectua o festivitate de premiere a campioanelor din fotbalul judeţean juvenil în sezonul 2014-2015.
Aflăm campioanele la „Ghe. Ola” şi „Ghe. Ene”
Aflăm campioanele la „Ghe. Ola” şi „Ghe. Ene”
Sâmbătă, pe parchetul „Polivalentei” arădene, între orele 14,30 şi 18, se vor disputa semifinalele şi finalele etapei judeţene a Memorialelor „Gheorghe Ola” şi „Gheorghe Ene” la mini-fotbal pentru copii născuţi 2006, respectiv, 2007, întrecere la startul cărora s-au prezentat 19 echipe.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
5
Advertorial
Carbenta Com - susține performanța în sport!
Local
Senatorul PNL Glad Varga anunță că Strategia pentru Biodiversitate nu impune noi interdicții fermierilor sau mediului de afaceri.
ARADON Sport local
ARAD. Două săptămâni ne desparte de startul sezonului fotbalistic 2026-2027 în Liga 4-Mavros.
Local
Unitățile administrativ-teritoriale care nu s-au înrolat în platforma ghiseul.ro ar putea rămâne fără bani de la stat.
ARADON Sport local
SÂNTANA. Antrenorul Adrian Abrudean a decis să nu stea doar în juniorii Vlad Trif și David Parasca între buturi, apelând la experimentatul Victor Gârlea (31 de ani).
Local
Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis, vineri, avertizări Cod galben și Cod portocaliu de temperaturi deosebit de ridicate, caniculă și disconfort termic ridicat, valabile în jumătate din țară.
UT Arad
Elevii lui Mihalcea au misiune dificilă, după un start neașteptat de slab de campionat.
Citiți principiile noastre de moderare aici!