„După succesul uriaș de public din primul weekend (16 – 18 septembrie), în care a adus peste 25.000 de spectatori în cinema, cea mai așteptată comedie a anului, #selfie69, în regia Cristinei Iacob, vine miercurea aceasta la Arad! Protagoniștii acestui film indecent de romantic și feelingos de sexy, împreună cu regizoarea Cristina Iacob se vor întâlni cu publicul arădean la spectacolul de miercuri, 21 septembrie, de la ora 17:00, la Cinema City din Arad Atrium (Calea Aurel Vlaicu 10-12)”, anunţă organizatorii. Arădenii care vor să stea de vorbă cu protagoniştii din #selfie69 se vor întâlni cu actorii Vlad Logigan, Olimpia Melinte, Sali Levent, Flavia Hojda, Alex Călin, precum și vedete din showbiz care susțin filmul.
Actorii din filmul #selfie69 vin la Arad
Actorii din filmul #selfie69 vin la Arad
Partea a doua a filmului românesc Selfie, acest fenomen care a reuşit să se impună pe piaţa cinematografică din România, rulează deja în cinematografele din Arad. Iar, pentru a lua contact cu admiratorii lor, actorii din #selfie69 vin să se întâlnească şi cu oamenii din oraşul nostru.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
România
Cântărețul Cristian Pomohaci, cercetat într-un dosar penal referitor la săvârșirea unor infracțiuni contra libertății și integrității sexuale, a fost arestat preventiv pentru 30 de zile.
România
Premierul interimar Ilie Bolojan, președintele Partidului Național Liberal (PNL), a declarat că la începutul săptămânii viitoare, cel mai probabil luni, conducerea PNL urmează să aibă consultări cu premierul desemnat Eugen Tomac, subliniind că are rezerve în privința unui guvern tehnocrat care să aibă rezultatele necesare pentru țară în perioada următoare.
România
Scene neobișnuite au fost surprinse la marginea municipiului Brașov, unde un urs a fost filmat în timp ce cobora de pe un stâlp de electricitate, spre surprinderea celor care au asistat la moment.
România
Premierul desemnat, Eugen Tomac, a declarat, joi, la Cotroceni, că va propune Legislativului „o echipă de specialiști”, și nu de politicieni.
2
România
Rezultatele extragerilor din data de 04-06-2026 sunt următoarele:
România
Președintele României Nicușor Dan l-a desemnat, la 4 iunie 2026, pe Eugen Tomac pentru funcția de prim-ministru, în baza Articolului 85 din Constituție.
România
Singura soluţie în prezent este un prim-ministru independent de partidele parlamentare, dar cu experienţă politică, a afirmat, joi, preşedintele Nicuşor Dan, după ce l-a desemnat premier pe europarlamentarul Eugen Tomac.
2
România
Preşedintele Nicuşor Dan l-a desemnat joi pe europarlamentarul Eugen Tomac pentru funcţia de premier.
5
Local
Nouă persoane au fost reținute după cele 16 percheziții domiciliare desfășurate de polițiștii arădeni, împreună cu DIICOT, pe 3 iunie 2026.
Citiți principiile noastre de moderare aici!