aradon.ro Web analytics

ARADON

ARADON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Arad
    • Evenimente
    • Comentariul zilei
    • Stiri internaţionale
    • Stiri naţionale
    • Retrospectiva săptămânii
    • Celebritati/Lifestyle
    • Download
  • Video
  • Sport
    • UTA
    • Sport local
    • Ştiri sportive
  • Party
  • Angajari
Select Page
ARADON
Local
Miss Academy

Miss Academy

la 17 March 2008 11:16
38 Comentarii
17 March 2008 11:16
ARAD - <STRONG>Cele mai frumoase studente ale Aradului au fost selecţionate pentru a participa la prima ediţie a concursului Miss Academy.</STRONG>&#160;<DIA alt="Miss Academy (16.03.2008)" height="630" width="850"><A onclick="return open_window( http://media.aradon.ro/bildserie/aradon/Miss_Academy__16_03_2008_/index.shtml , SERIE ,850,630)" href="about:blank"><IMG height="10" alt="Miss Academy (16.03.2008)" src="http://www.aradon.ro/bilder/icons/kamera.gif" width="13" border="0" /></A></DIA>&#160;<DIA alt="Miss Academy (2)(16.03.2008)" height="630" width="850"><A onclick="return open_window( http://media.aradon.ro/bildserie/aradon/Miss_Academy__2__16_03_2008_/index.shtml , SERIE ,850,630)" href="about:blank"><IMG height="10" alt="Miss Academy (2)(16.03.2008)" src="http://www.aradon.ro/bilder/icons/kamera.gif" width="13" border="0" /></A></DIA>&#160;<A href="http://video.aradon.ro/members.maggie/flv-miss%20academy%20Video%20M%20szego.flv/viewer.html"><B><FONT color="#ff0000">VIDEO</FONT></B></A>
Scris de IM:ADEVARUL - ARAD - <STRONG>Cele mai frumoase studente ale Aradului au fost selecţionate pentru a participa la prima ediţie a concursului Miss Academy.</STRONG>&#160;<DIA alt="Miss Academy (16.03.2008)" height="630" width="850"><A onclick="return open_window( http://media.aradon.ro/bildserie/aradon/Miss_Academy__16_03_2008_/index.shtml , SERIE ,850,630)" href="about:blank"><IMG height="10" alt="Miss Academy (16.03.2008)" src="http://www.aradon.ro/bilder/icons/kamera.gif" width="13" border="0" /></A></DIA>&#160;<DIA alt="Miss Academy (2)(16.03.2008)" height="630" width="850"><A onclick="return open_window( http://media.aradon.ro/bildserie/aradon/Miss_Academy__2__16_03_2008_/index.shtml , SERIE ,850,630)" href="about:blank"><IMG height="10" alt="Miss Academy (2)(16.03.2008)" src="http://www.aradon.ro/bilder/icons/kamera.gif" width="13" border="0" /></A></DIA>&#160;<A href="http://video.aradon.ro/members.maggie/flv-miss%20academy%20Video%20M%20szego.flv/viewer.html"><B><FONT color="#ff0000">VIDEO</FONT></B></A>

Trimite articolul

X

Juriul format din reprezentanţi ai agenţiilor de modeling Angels Events şi Star Models le-au ales pe Melinda Gyure şi pe Lăcrimioara Drăgoiu pentru următoarea etapă a concursului Miss Academy, care va avea loc la Bucureşti.

Studentele care au lipsit de la acestă preselecţie mai au o şansă de a fi alese pe data de 23 martie, la Rin Grand Hotel, Bucureşti. Tot acolo se va desfăşura şi concursul propriu zis, pe 28 martie.

M.S.

Trimite articolul

X
38 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Anonim says:
    March 16, 2008 at 3:59 pm

    Or fost doar 4 concurente???????????

    Reply
  2. Anonim says:
    March 16, 2008 at 4:26 pm

    ultima din poza asa fatza de buruiana are!!!=))..in rest tipa ce o castigat ii super dragutza!!

    Reply
  3. Anonim says:
    March 16, 2008 at 5:15 pm

    nu!atatea finalistea au fost

    Reply
  4. Anonim says:
    March 16, 2008 at 5:22 pm

    is tare dragalase!ma bucur ca lucrurile se invart in Arad la nivel de modeling

    Reply
  5. Anonim says:
    March 16, 2008 at 6:26 pm

    meli chiar merita sa mearga mai departe ca e o fata super dragutza si de gasca.eu o cunosc personal si chiar nu cred ca o sa ne faca de ras

    Reply
  6. Anonim says:
    March 16, 2008 at 8:27 pm

    betoooon mely chiar merita:) success la bucuresti 🙂 prieteno..

    Reply
  7. Anonim says:
    March 16, 2008 at 8:58 pm

    is groznice or sa ne faca de coca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Reply
  8. Anonim says:
    March 16, 2008 at 9:01 pm

    nu exista asa ceva cum sa reprezinte alea aradu?melu aia are fatza de state voi nu vedeti????dar na dc au fost numai 4 participante…nu ati avut de unde alege=))

    Reply
  9. Anonim says:
    March 16, 2008 at 9:07 pm

    state=spate =))

    Reply
  10. Anonim says:
    March 16, 2008 at 9:08 pm

    nu aveti nici o sansa la bucuresti voi nu vedeti k sunteti k prastia?????

    Reply
  11. Anonim says:
    March 16, 2008 at 11:13 pm

    meli chiar ii foarte frumoasa si naturala,nu aveti ce comenta pe seama asta

    Reply
  12. Nasir says:
    March 17, 2008 at 1:56 am

    Voi astia saraciile ce isi dau cu parerea si jignesc….vbiti din postura de perfecti si nu stim noi?comentariile negativa nu scot in evidenta nimik…doar frustrarea ce va apasa eventual….felicitari castigatoarei ;))

    Reply
  13. Anonim says:
    March 17, 2008 at 8:27 am

    World Chart Show (15 – 22 martie 2008) Topul celor mai tari melodii din lume (cu videoclip): http://www.worldofseth.com/wcs/world-chart-show-15-22mar2008.php

    Reply
  14. Anonim says:
    March 17, 2008 at 3:11 pm

    he! he! prospaturi pentru pensionari cu bani… sau pentru profesori

    Reply
  15. anonim says:
    March 17, 2008 at 4:29 pm

    ????????????/?numa 4

    Reply
  16. Anonim says:
    March 17, 2008 at 4:40 pm

    Am ajuns ca si la preselectiile astea sa stie doar unii iar resstul cand e gata, oricum ce 4 nu sunt deajuns???? ma mir ca nu au fost 2 si sa fie alese 100%. cele care au lipsit la Bucuresti cu voi intre orele x si x+2 la preselectie. Sa avem incredere in frumusetea inteligenta dar mai ales in modestia celor alese. Bafta!

    Reply
  17. Anonim says:
    March 17, 2008 at 5:07 pm

    cele mai frumoase!? sa fim seriosi,poate cele mai penale cel putin ultima(tzucur pt. cei care o stiu) nu are chiar nici o treaba cu acest concurs de frumusete.asa este la noi si un mamut este numit MISS pacat. :))

    Reply
  18. ARADON says:
    March 17, 2008 at 10:07 pm

    CE LE MAI FRUMOASE?:-)) INSEAMNA CA NU STITI CE ESTE FRUMUSETEA!DE UNDE LE-ATI CULES,DE LA TRASEU?:-))

    Reply
  19. Anonim says:
    March 18, 2008 at 12:42 am

    bine meliiiiiiii……rupei pe toti!!!!!!! fiecare are parerea lui dar vedem noi cine rade la sfarsit!eu sunt sigura ca meli isi va da toata siliinta sa fie oke

    Reply
  20. Anonim says:
    March 18, 2008 at 12:54 am

    PAPAGALILOR CIUDA E MARE TOTI VATZI GASIT SA COMENTATI DAR NAVETZI VOI NICI O TREABA , VEDETZI-VA NUAM DE TREABA . . . FELICITARI MELY , AI CASTIGAT PE MERIT !!! CEA MAI FRUMOASA :*:*:* . . . . RESTU CARE NAU CE FACE SI SE PLICTISESC SA ISI VADA DE TREABA LOR NU SA SCRIE NISTE AIURELI NUMA SA FIE CEVA SCRIS DACA NU VA CONVINE NU CITIT . . . FELICITARI INCA ODATA MELY

    Reply
  21. Anonim says:
    March 18, 2008 at 12:37 pm

    draga bruny, limba romana te omoara!:)) se pare ca tu esti singura care scrie aiureli.sa fim sinceri ciuda pe ce!?doamne cat noroc si succes au fetele astea ce sa zic….;))mely este singura care arata cat de cat bine(bravo ei).cat despre restul fetelor….nici nu are rost

    Reply
  22. Anonim says:
    March 18, 2008 at 4:13 pm

    pai asta e si important….meli reprezinta aradul

    Reply
  23. Sed says:
    March 18, 2008 at 6:27 pm

    Bravo Meli……. sa vedem mai departe ! ! !

    Reply
  24. Dr_DREcin says:
    March 18, 2008 at 8:54 pm

    las k o sa castigi mely la bucuresti si o sa le inchizi gura la toti invidioasii si toti bulangii care vorbesc aiurea!toti prietenii sunt alaturi de tine si te sustin…nu-i baga in seama pe oamenii rai!noi suntem alaturi de tine!cu-i nu-i convine ce am scris sa ma contacteze pe mess!am lasat adresa!pa!bafta mely

    Reply
  25. lidia says:
    March 18, 2008 at 11:07 pm

    Meli felicitari!interiorul cu exteriorul tau se armonizeaza perfect.Esti finutza delicata si foarte naturala.Cu sigurantza vei fi remarcata la Bucuresti!Mult succes in continuare!

    Reply
  26. Anonim says:
    March 19, 2008 at 10:49 pm

    Dragutze fetele …bafta multa celor doua…sunt foarte frumoase Mult succes in continuare!!!!

    Reply
  27. eu says:
    March 20, 2008 at 9:54 pm

    lol la 4 concurente….mult poate aradul….destepte aufost fetele care nu au mers, sunt fete mult mai frumoase ca ele in arad, dar nu isi bat capul cu astfel de prostii….LOL INCA TOT MAI RAD, E GREU SA ALEGI DIN 4 FETE NORMALE??????Ca sunt normale,nu frumoase de nu mai poti….asta e….doar atat putem

    Reply
  28. eu says:
    March 20, 2008 at 9:56 pm

    ha ha 4 din 4 fete nasoale o alegi pe ceamai putina nasoala:::fetele destepte si frumoase au stat acs si nu si-au pus capul cu astefel prosti….atat poate aradul, mi-e rusine….

    Reply
  29. Anonim says:
    March 22, 2008 at 11:51 am

    Pentru admiratorul “bruny” cuvantul “nau” se scrie n-au sau nu au , petru restul o idee pentru meditatie: daca e sau nu castigatoarea una frunoasa e subiectiva catalogarea, pacat este ca a fost gol podiumul, iar Aradul nu poate sa-si afiseze frumusetile…

    Reply
  30. Anonim says:
    March 22, 2008 at 7:22 pm

    mda se pare ca lumea idiotica isi exprima pareriile subiective aici dar nu se vad pe ei insasi in oglinda…daca existe fete mult mai frumoase dc au stat aks??probabil exista multe dar nu au fost deci sa ales cea mai frumoasa din cate au fost…nu intlg comentariile unor oameni frustrati de viata care nu au cu ce sa isi ocupe timpul numai stand in fata calculatorului.bun cat despre cei care in loc sa felicite castigatoare,sa o incurajeze cu un comentar ca ea reprezinta aradul pana la urma vb pe dinafara…or fi niste frustrati carora le e frica sa se uite in oglinda de teama a nu se sparge…sau sunt persoane de genu”get a life people”…ma rog respect pt cei care au apreciat frumusetea castigatoarei…sincere felicitari si mult succes incontinuare:*:*

    Reply
  31. Anonim says:
    March 22, 2008 at 7:25 pm

    aaa si in completare…pt cei care in continuare vor comenta si critica…le sugerez sa se vada pe ei insasi daca chiar sunt capabil de cv…daca nu inseamna ca e ff trist…oricum meli criticiile nu te doboara…:*tata te iubeste:p

    Reply
  32. Anonim says:
    March 24, 2008 at 1:15 pm

    mely e in finala…ieri a avut loc ultima preselectie din bucuresti,cu toate fetele care au fost alese.mely merge mai departe.concursul o sa fie sambata.succes

    Reply
  33. Anonim says:
    March 28, 2008 at 7:19 pm

    deci nu pot sa cred..meli finuta…hahaha asta ii cea mai buna gluma..daca ii cineva care o cunoaste stie ca ea de fapt ii printre cele mai baietoase fete din arad!!!!nu are nici o treaba cu concursul asta…pana si vocea ei este groaznica…deci pt cei care o ridica in slavi…trezitiva fratilor ca mely chiar nu ii cea mai cea numa ca nu or avut saraci ce sa aleaga…si p.s.ma uit in oglinda si ma simt foarte mandra de ce vad

    Reply
  34. cam 4011 says:
    March 28, 2008 at 11:11 pm

    cei care o critica pe melinda sunt niste habarnisti deoarece ea a fost selectata de catre persoane profesioniste in domeniu si ea a intrat in primele 20 de fete care vor urca duminica pe podium. Deci aviz amatorilor si amatoarelor mai aveti de mancat mult pana veti avea ocazia sa o puteti critica pe meli. E pintre singurele fete care se tin de program si care a progresat foarte mult in saptamana de pregatire.

    Reply
  35. Anonim says:
    April 28, 2008 at 4:53 pm

    la cata muie ia meli nu ma mir ca a castigat…da si ce sa zic la bucuresti so facut remarcata:)))) mentiune(mi-ar fi jena), unde-s fetele frumoase din arad??? alea mai ciunge or ajung la preselectie, si aia care ia muie castiga normal:)))

    Reply
  36. caro says:
    April 29, 2008 at 1:56 am

    Nu inteleg la ce se refera ea cand a spus “cea mai naturala dintre toate”…no offence..ce numesti tu prin natural?..neingrijit??

    Reply
  37. Anonim says:
    May 19, 2008 at 1:52 am

    d tu de unde stii atatea de ea????daca tu iei muie inseamna ca ia tot aradul sau care e faza???

    Reply
  38. Anonim says:
    May 25, 2008 at 6:14 am

    cum sa iti dai numele de caro???:))))dupa ce ai luat toata Europa la rand..vai si amar…

    Reply
  39. Cele mai citite știri

    1
    1 Mai: Ziua Internațională a Muncii, de la defilări propagandiste la mici și grătare
    2
    Sondaj AVANGARDE: 81% dintre români consideră că ţara noastră se îndreaptă într-o direcţie greşită
    3
    Duel cu repetiţie Vinga – Deva!
    4
    Motreanu: Sprijinul pentru un guvern - negociat printr-o înțelegere scrisă, bazată pe principii, nu pe negocieri pe picior
    5
    UPDATE. Contestatarii din PNL au atacat în instanță deciziile BPN de mandatare a parlamentarilor pentru a nu vota Guvernul Veștea
    6
    Jayson Papeau a bătut palma cu UTA!
    7
    PNL va ataca hotărârea instanței de a suspenda efectele deciziilor BPN. Nu cedează și nu-și schimbă deciziile
    8
    Sărbătoarea iei, la Cetatea Şiria
    9
    Un atacant crescut de AC Milan a semnat cu UTA!
    10
    Angajări masive în zona Chișineu-Criș. O fabrică din Nădab caută sute de oameni și aduce muncitori și din Asia

    România

    Motreanu: Sprijinul pentru un guvern - negociat printr-o înțelegere scrisă, bazată pe principii, nu pe negocieri pe picior
    Prim-vicepreședintele PNL, Dan Motreanu, afirmă că sprijinul pentru învestirea unui guvern poate fi negociat doar transparent, prin noi consultări convocate de șeful statului și printr-o înțelegere scrisă, bazată pe principii, „nu pe negocieri făcute pe picior”. Secretarul general al partidului, Robert Sighiartău, a declarat că „guvernul trădării” a căzut, iar PNL cere președintelui Nicușor Dan să convoace consultările conform Constituției.

    România

    Grindeanu spune că Nicușor Dan va face destul de repede consultări pentru desemnarea unui nou premier
    Președintele PSD, Sorin Grindeanu, a declarat luni seară, după votul Parlamentului de respingere a învestirii guvernului Adrian Veștea, că se așteaptă ca în următoarele zile președintele Nicușor Dan să cheme partidele la consultări la Palatul Cotroceni pentru a desemna un nou premier.

    Local

    Guvernul Veștea a picat. Primele reacții ale parlamentarilor arădeni
    Guvernul propus de Adrian Veștea a picat la votul Parlamentului. Deputații și senatorii arădeni ne oferă primele reacții.

    România

    Kelemen Hunor reafirmă că parlamentarii UDMR vor părăsi sala în momentul votului privind guvernul Veștea
    Parlamentarii UDMR vor părăsi sala în momentul votului din plenul reunit cu privire la învestirea guvernului lui Adrian Veștea, a declarat, luni seara, liderul formațiunii, Kelemen Hunor. 1

    România

    A început ședința pentru învestirea Guvernului propus de Adrian Veștea
    Senatul și Camera Deputaților s-au reunit, luni, în ședință comună, pentru învestirea Guvernului propus de premierul desemnat Adrian Veștea.

    Ştiri sportive

    Lionel Messi scrie istorie, cu golurile 17 și 18 la Cupa Mondială, devenind cel mai bun marcator din istoria CM
    Atacantul argentinian Lionel Messi a devenit, luni, golgheterul all-time al Cupei Mondiale de fotbal, după ce marcat ambele goluri ale partidei câştigate de campioana mondială în faţa Austriei cu scorul de 2-0, la Dallas, în Grupa J a turneului final din America de Nord, a anunţat FIFA.

    România

    Simion: Nu luăm în calcul în acest moment un vot pentru Adrian Veştea. Aşteptăm clarificări de la Nicuşor Dan
    Președintele AUR, George Simion, a declarat, luni, după discuțiile cu premierul desemnat că, „în acest moment”, parlamentarii AUR nu au mandat să voteze Guvernul Veștea.

    România

    Fritz: Veștea va ajunge premier doar pupând inelul lui Simion
    Președintele USR, Dominic Fritz, susține că Adrian Veștea va ajunge premier „doar pupând inelul lui Simion” și se întreabă cum poate crede cineva că AUR luptă împotriva sistemului, când acest partid „se reconciliază cu constructorul sistemului”. 3

    România

    Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR
    Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este un om al dialogului și înțelege responsabilitatea de a pune capăt haosului politic. 1
    • Aradon.ro
      • Redactia
      • Politica de confidentialitate
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Regulament postare și moderare comentarii
    • Știri
      • Știrile județului Arad
      • Știri internaționale
      • Știri naționale
      • Celebrity/Lifestyle
    • Sport
      • UT Arad
      • Sport Local
      • Știri sportive

    Arad Online

    ISSN 3008-2331

    ISSN-L 3008-2331

    aradon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

    Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.