Trimite articolul
XApa de ploaie
Și marmota s-a saturat să tot împacheteze ,, ză pa dă “.
Sunt foarte mulți la aceasta căpușă intitulată,, companie “, care efectiv doar împing aerul prin clădire pe salarii de salarii.
Banii sunt reinvestiti în rețele dă partid!