Acesta a fost, de fapt, finalul conflictelor între cei doi soţi pentru că imediat după aceasta bărbatul a fost trimis în judecată de procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Chişineu-Criş – în 16 februarie 2016 – pentru săvârşirea infracţiunilor de ameninţare, distrugere şi violenţă în familie. Înainte, însă, de acest ultim scandal, tot din cauza unor neînţelegeri conjugale, bărbatul a tăiat cauciucurile autoturismului ce aparţinea soţiei, apoi a bătut-o pe femeie cu pumnii şi picioarele în cap şi în abdomen. Dosarul va fi înaintat spre competentă soluţionare Judecătoriei Chişineu-Criş.
Şi-a stropit soţia cu combustibil şi a ameninţat că-i dă foc!
Şi-a stropit soţia cu combustibil şi a ameninţat că-i dă foc!
S-a întâmplat la Chişineu-Criş! Capul familiei şi-a ameninţat soţia că o bate şi că îi dă foc. Pentru a o speria pe femeie, soţul a stropit-o cu combustibil.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
1
România
Moody's a confirmat pașii importanți pe care România i-a făcut în ultimul an ca să își echilibreze finanțele publice și să reducă cheltuielile, a afirmat președintele Nicușor Dan, după ce agenția internațională de evaluare financiară a menținut vineri ratingul atribuit țării noastre la „Baa3”.
UT Arad
Nici bine nu a pășit în sala de conferințe, că a și început să se dea în spectacol.
România
Reconfirmarea ratingului suveran al României de către Moody's și recunoașterea progreselor fiscale realizate reprezintă un semnal extrem de important pe care am dorit să îl transmitem piețelor și investitorilor, a declarat ministrul interimar al Finanțelor, Alexandru Nazare.
România
Moody's a menținut vineri ratingul atribuit României la „Baa3”, cu perspectivă negativă, se arată într-un comunicat al agenției de evaluare financiară.
Mapamond
O curte de apel federală a blocat vineri construcția la Casa Albă a sălii de bal de mari dimensiuni dorite de președintele Donald Trump, informează AFP și Reuters.
România
Președintele Nicușor Dan a trimis vineri Parlamentului spre reexaminare proiectul de lege privind metodele de intervenție imediată pentru prevenirea și combaterea atacurilor exemplarelor de urs brun asupra persoanelor și bunurilor acestora.
ARADON Sport local
Alți doi sportivi legitimați la CS Universitatea Arad au avut prestații bune la Oradea, în competiția juniorilor.
Citiți principiile noastre de moderare aici!