„La data de 22 iunie a.c., în jurul orei 12.11, polițiștii Biroului Rutier au fost sesizați despre un eveniment rutier. Din primele cercetări a reieșit că, un bărbat de 53 de ani, din Arad, în timp ce conducea o motocicletă pe strada Adam Muller Guttenbrunn, a intrat în coliziune cu un autoturism parcat. În urma evenimentului a rezultat rănirea motociclistului, care a fost transportat la spital. Testarea cu aparatul alcooltest a indicat că bărbatul nu consumase alcool” – a transmis IPJ Arad.
Trimite articolul
XVu siguranta nu avea viteza……
Oare-i unu’ dintre cei care seară de seară sunt în scuarul din jurul statui din fața teatrului ion labici iar autoritățile locale au orbu’ găinii!?
Își turează motoarele in fiecare seara pe principalele artere Nu înțeleg de ce nu se plimba in exterior ,in afara orașului , și așa Aradul e foarte poluat fonic.
Mai veți și respect pentru motocicliști când nu stați în coloana la semafor RUSINE
-
De ce sa stau in coloana daca legea imi permite sa ma duc in fata? Sa mai ocup in loc in coloana? Sa fie si mai lunga? Unde mai pui ca vara eu nu am aer conditionat si nu prea imi convine sa transpir in coloana
Mai lăsați emanciparile astea și lipsa de respect prin comentarii, nu avea o visează exagerată, s-a dezechilibrat și așa s-a produs accidentul, nu a lovit pe nimeni și nimeni nu a fost de vină. Vă asumați ca niște inteligenți și blamați ca niște victime. Mergeți și găsiți-vă o activitate sau o femeie.
-
tot orasul e plin de motciclisiti care sfideaza reguli de circulatie , principii mrale si civice. zgomot zi si noapte , accelerari , mers printre masini,
daca s ar aplica regulilie de circulatie , ar ramane majoritatea fara carnet
un accident e doar consecinta comportamentului lor gesiv si sfidator
ar fi de preferat moticlisiti cu bun simt vii decat morti si sfidtori
e doar alegerea lor
Un trotinetist sa urcat pe motoreta😄😄😄
avea ducati ss.. nu era motoreta slaba, depinde de ce capacitate era , 600-750-900 ca merg destul de tare ultimele 2