Dar nu aveţi de ce să vă faceţi probleme pentru că Mariah Carey nu intenţionează să devină mamă.
Poate că nu există suficient loc pentru două domnişoare Carey, mai ales că, de-a dreptul ciudat, diva consideră că s-ar simţi violată dacă ar avea copii.
“Este greu să ai copii în această lume în care trăim. Nu cred că aş putea educa bine un copil acum. Poate în viitor, deşi nu m-a gândit la asta. Pentru moment, mă bucur de compania căţelului meu, Jack. Cu siguranţă, asta se întâmălă din cauza copilăriei mele traumatizante. Niciodată nu am vrut să mă simt violată şi ştiu că sună destul de ciudat, dar aşa sunt eu”, a declarat Mariah pentru revista OK!
Printre cele mai exagerate pretenţii pe care le-a avut vreodată o vedetă, cele ale Mariahei sunt cu siguranţă pe podium. În 2005, diva a refuzat să se cazeze la 2 noaptea în hotel, până ce nu i-a fost întins un covor roşu, strejuit de lumânări parfumate. De curând, cântăreaţa a bătut din picioruş şi a cerut să i se instaleze o sală de fitness de 20.000 de dolari, în penthouse-ul hotelului londonez, Claridge.
Citiți principiile noastre de moderare aici!