Şi pentru el decizia nu este una deloc uşor de luat. De ce s-a ajuns aici ? Adevărul îl ştie doar finanţatorul echipei fanion a Aradului. Şi, probabil, în eventualitatea unui divorţ de UTA, îl va face public. O parte din motive le cunoaştem şi noi. Şi nu ne ferim să le facem publice, într-o ordine absolut aleatorie …
1. Modesta implicare a autorităţilor locale în viaţa unui club, care aduce infinit mai multă imagine Aradului, decât toţi politicienii şi liderii administraţiei locale la un loc.
2. Tergiversarea punerii în practică a promisiunilor primarului Falcă şi a viceprimarului Dekany, gen atribuirea spaţiilor comerciale din jurul stadionului, achitarea datoriilor clubului din mandatul Dekany, atragerea unui sponsor care să sprijine clubul cu o jumătate de milion de dolari ori achiziţionarea unui autocar.
3. Gestul neelegant al administraţiei locale de a nu-l invita să participe la licitaţia pentru ridicarea patinoarului din oraşul nostru, în condiţiile în care 80% din patinoarele existente în România au pecetea firmei Frigotehnica.
4. Blocarea proiectului de ridicare a unui stadion la standarde UEFA.
5. Refuzul Consiliului Judeţean Arad, dar şi a altor instituţii ale statului, precum şi a firmelor potente din judeţ, de a contribui la bunăstarea clubului.
6. Diferitele şicane puse de „prietenii” din jurul clubului, cu ajutorul unor instituţii ale statului.
7. Atitudinea unui grup restrâns de suporteri, care l-au etichetat drept cămătar, la chiar prima sa apariţie pe arena UTA, în calitate de finanţator.
Cu siguranţă sunt suficiente argumente în cazul unei decizii nefavorabile nouă, arădenilor. Iar situaţia nu este deloc roză, dacă ţinem cont că Sandu Ion, celălalt finanţator, a evitat să se pronunţe ferm cu privire la viitorul său la UTA.
D.S.
Trimite articolul
Xsa se duca dracului la produs jigodia dracului o facut o echipa de cacat sa vanda locul lui steaua sa fie si steaua 2 in liga 1
Se pare ca a avut loc o explozie nucleara la Sankt Petersburg. Nu parasiti locuintele, ca sunt radiatii! Consumati iod neaparat!
Tu ai chef de glume, dar situaţia e groasă rău. Dacă nu facem presiune pe oficialităţi, ne vom rezi vara viitoare în Liga a III-a, acolo unde ne-a dus managementul lui Dekany. Treziţi-vă fraţilor. Hai UTA
Fac zun apel către cei care vibrează pentru UTA, pentru cei în a căror vene curge sânge alb-roşu, să facem un miting ad-hoc, vineri seara, de la ora 20, în faţa Primăriei, pentru a le cere oficialităţilor locale să facă tot ce le stau în putinţă pentru a-l păstra pe Bara la Arad. Adevăraţii utişti vor îmbrăţişa ideea mea şi vor veni peplatoul din faţa Primăriei, vineri, ora 20. Hai UTA.
Mai kkt cu ochi cand ai ajuns in liga 1 te-ai bucurat… dar acum vrei sa ai in 1 an echipa de liga campionilor. Ori esti prost ori esti timisorean taci dracului daca nu te pricepti la fotbal decat sa mai vb. prostii. O echipa se construieste in timp si nici atunci nu e sigur ca ai satisfactiile pe care le doresti . Asta e o competitie in care fiecare vrea sa ajunga pe primul loc dar putini pot. Taci si bucura-te ca si la anul o vezi pe Steaua, Dinamo si Rapid la Arad.Peste vreo 2-3 ani sa faci gura nu acum.
Sunt şi eu de acord ciu ideea unui miting pro_bara. Haideţi mâine seară, ora 20, în faţa Primăriei să-i arătăm lui N. Bara că nouă ne pasă. Dacă lui Falcă şi Dekany nu, nouă chiar ne pasă de UTA. Voi fi acolo negreşit.
Aceasta este nota pe care o merită cel cu idea mitingului. Vin mâine, ora 20, în faţa Primăriei împreună cu toţi prietenii mei. Hai UTA, muie Poli şi Falcă
bara a venit la arad nu pt uta si nu i-au iesit smenurile si vinde tot si pleaca vreajeli gen FL.PETRE sau OSEI am halit demult asa ne trebuie daca am ajuns fraieri miticilor BARA SI CU SANDU ION =INVESTITORI DE CARTON
Dacă permitem unor mutanţi genetic de genul curajosului anonim dinaintea mea să terfelească numele lui Bara ori Sandu suntem de căcat. Mă limbricule, măta e investitoare de carton. Să ne sugi pula la toţi utiştii. Dacă ai sânge în tine semnează-te şi hai mâine la mizting să facem schimb de idei, futu-ten gură pe unde bei apă, bolnav mintal ce eşti.
Hop şi io, că nu-i pe bani. Muistu dracului.
Nea Bara, nu te lua după anonimi, rămâi, Aradul te apreciază. Jos Falcă
Haideţi cu mic, cu mare, mâine în faţa Primăriei, să-i arătăm lui Bara şi Sandu că UTA are nevoie de Ei.
P.s:
Nu vă îmbrăcaţi în portocaliu, ca şi curva de Falcă
Cu investitori arădeni, care au venit să fure de la UTA, nu să dea, era să picăm şi din C. Noroc cu Bara şi cu alţii ca el. HAI LA MITING. EU CONVOC PRESA…
… de la Arad, pt. curva din Banat, să se audă în toată ţara, muie Poli timişoara.
Mâine voi fi pe platoul Primăriei. Să vedem are curajul Falcă să vinăîn faţa noastră.
Bara, nu pleca, Aradul e de partea ta
Vom fi acolo negreşit. Hai UTA. Nimeni nu ne stă în cale
Cine nu vine, cine nu vine, ori e cu Poli, ori e un câine (Falcă).
Să fim mulţi mâine seară, ora 20, în faţa Primăriei, să-i arătăm lui Bara, că ţinem la el. Hai UTA
ar fi frumos sa se ceara si demisia lu falca….la acel miting…sau ne crede tampiti?a daramat 2 stadioane(astra si strungu)si ne-a adus marketuri de care la 80% dintre aradeni ni se falfaie!!ar fi frumos sa stie suporterii UTA-ei ca simpli aradeni de altfel unde s-au dus banii din vanzarea terenului astra!in drumuri?ha ha ha…in semafoare?bine ca avem primaria luminata ca si viena si la noi in vlaicu cand ploua iti bagi degetele in ochi….mars d-le falca si tu si nanasu -tau ….bleaaaaahhh
Dacă aş putea, dacă aş fi mai aproape de voi, aş veni şi eu, mâine la miting. Sunt însă alături de voi cu sufletul şisper din toată inima că veţi reuşi să-l convingeţi pe Bara şi pe Sandu Ion să continue la UTA. Iubesc UTA până şa moarte şi nu ratez nici un meci când timpul îmi permite să dau o fugă în ţară. Dumnezeu să vă ajute în demersul vostru. Hai UTA
Cine drak sa se implice pt fotbalul aradean , cand ne conduc o gramada de pensionari cu rude pensionari si tot ce fac fac numai pt ei…..gratuitati, parc de recreare, cumpara terenuri sa isi fac case mari unde sa isi umfle burtiile, un oras mort din cauza parvenitilor si pupincuristilor.
Vin si eu.Ne vedem la miting.Hai UTA!!
…dle Bara, în numele celor care v-au etichetat drept cămătar, vă cer scuze. Vorbesc şi cred că majoritatea adevăraţilor utişti sunt în asentimentul nostru, în numele unor fani care nu rateazîă nici un meci de-al UTA-ei.
În rest, rămâne cum aţi stabilit: ne vedem mâine seară, la miting. Hai UTA
sper ca fim akolo cat mai multi adevarati suporteri a UTei sa scandam pro Bara si anti falca si poli…daca Bara pleca si falca pleaca din Arad, nu mai are ce cauta in judetul acesta…PT NOI DOAR UTA CONTEAZA!!!!!!!
Să fim mulţi mâine la Primărie. Trebuie să-l determinăm pe Bara să rămână, iar Pe Moacă, pardon, Falcă, să îşi revizuiască atitudinea faţă de UTA şi să respecte promisiunile.Că numai anul viitor sunt alegeri… Haideţi cu toţii la Primărie, vineri, ora 20. Pt. Lady UTA
Falcă, pregăteşte-te. Venim. UTA are suporteri, o să te comvingi.
MULTZUMIM DOMNULE BARA MAINE CAT MAI MULTZI LA MITING BAFTA UTA.JOS FALCA CARE IN LITERA LEGII AR FI TRBUIT SA CONSTRUIASCA 2 STADIOANE IN LOCUL CELOR DOUA DEMOLATE. CE A FACUT CU BANII LUATZI PE TERENURILE VANDUTE?
JOS CU FALCA.FORTZA UTA.
DOMBULE BARA UTISTII SUNT CU DUMNEAVOASTRA MULTZUMIM.
ar trebui sa se organizeze si cei din peluza ma refer la galerie pt ca altfel riscam sa fim vreo 15 miine in fata primariei si numa ne facem de ris HAIDE UTA !!FALCA SI TOTI PAPAGALII SI SMECHERII DIN PRIMARIA AIA IMPUTITA FACETI LUAVAR DRACU CEVA CA VAM DAM FOC !!RESPECT PT BARA SI SANDU ION
Să strigăm în gura mare: Muie Falcă, muie. Pâbnă ce Bara ne va anunţa că rămâne. Săfiţi mâine la ora 20 la Primărie, cu steaguri cu UTA.
Asta-i UTA şi acest spirit uneşte Aradul, nu derbedeii care ne conduc. HAI LA MITING !!!
noa FALCONE acuma ai reusit sati ridci antipatia tinerilor si celor care iubesc UTA.sa vedem daca chiar iti pasa sau numa gura ii de tine.HAIDE UTA !!!miine la ora 20 ar trebui sa fim cit mai multi.
ba veniti si cu copiii si cu batrinii hai sa le aratam ca noua ne pasa de aceasta echipa .HAIDE UUUUTTTAAAAAAAAAAAAA!!!!!parcal vad pa Falca cum ne explica cum sta treaba cu studiile de fezabilitate .pfoai batate dreacu da primar lud
Suntem ARAD.. suntem in VEST.. si nimic nu conteaza n rest… dar sa se stie in toata tara.. suntem mai buni ca timisoara.. in frunte cu LACATUS ION si BARA !!!!1
daca zicea BARA inainte de meciul cu poli meream direct de la meci la primarie si atunci era bai mare pt falcosu.si muistii din timisoara asa or procedat si or fost mai multi dar nor rezolvat nimic pt ca ei sint k poola.HAIDE UTA !!
bah io cred ca Falca ii homosexual…moarte la toti gays…lolhai la miting, sa fim mai multi decat au fost vreodata la un meeting in Arad…
muie la gayul ala de moaca, pardon falca
LIDERII DE GALERIE AR TREBUI SA ORGANIZEZE UN MITIN PT SUSTINEREA D-NULUI BARA SI IMPOTRIVA FINULUI GOGU- VINITURA
MI-AM DEMONTAT GARAJUL CA SA-MI FAC SUPERMARCHET SI PAVELE , RAMPA DE GUNOI. SA TRAIASCA DNA . TRAITI BINE D-NULE SOBOLAN , DAR NU PREA MULT.
haide-ti may fratilor la MITING sa-l convingem pe bara sa ramana!!! sa vada scumpul nost primar ce fac fanii UTEI pt BATRANA DOAMANA!!! FORTZA UTAAAAAA!!!!
Iata-ne in fata unei decizi importante nu numai pentru domnul Bara ci pentru intregul oras.Nu este pentru prima data cand acest club trece prin astfel de evenimente ( cazul domnului Faur care sa retras de a mai investi in echipa acum mai bine de 10 ani). Se pare ca in Arad nu se doreste performanta ci mai degraba distrugem ce alti au cladit din temeli acest club(si nu numai, ex. echipa de baschet masculin).Domniilor “alesi” ar fi cazul sa ajutai performanta altfel Aradul nu va mai avea identitate. Noi aradeni, oameni de rand il rugam pe Domnul Bara sa ramana alaturi de “Batrana Doamna” pentru ca misiune sa nu se termina aici.Munca depusa a dat roade, stindardul trebui sa fie ridicat pana ajunge in varf,iar intr-o zi veti lumina mintile “alesilor” nostri.
Miting ,am inteles,dar cine il autorizeaza? De abia asteapta Politia si Jandarmii sa sparga capete,ganditi-va si la asta. Pa ei fratilor….faceti jocurile bogatilor…caci pe spatele vostru isi ridica ei Imperiul,sa strigati tare,ca platiti preturi de UEFA si vedeti meciuri de Judet. Ce isi face omul cu mana lui se numeste “Lucru Manual” nui plangeti voi de mila lui Bara si Sandu Ion ,dar nici lu Gogu de la primarie…..astea sunt tertipurile cu care atentia opiniei publice pot fi indreptate cu totul si cu totul in alta directie. Ei sunt colegi de partid,voi sunteti suporteri inflacaratii,la razboi merg cumva cei ce pun de razboi? Nici decum,merg soldatii,adica voi,prin voi vorbesc ei si iau pulsul tuturor. Pe orice stadion din lume exista locuri gratuite pt cei cu handicap,pt persoane care dea lungul anilor au deservit clubul,si pensii viagere pt cei cu rezultate deosebite….va spune asta ceva dragi suporteri? Sa ramana Bara la club,pt ca a stiut exact la ce se inhama,sau pur si simplu sa plece ,caci asa a facut si Sandu Ion tura trecuta cum ar venii. Se spune ca in Politicieni si Curve sa nu ai incredere. Cand un om are ceva de spus spune,nu tergiverseaza subiectul sa vedem cu bate vantul,de unde vine ploaia,s.a.m.d.Zii omule de ce vrei sa pleci???????????
JOS FALCA .HAI UTA MULTZUMIM BARA SANDU LACATUS
hai pa el maine! sa-i facem un studiu de fezabilitate la dom primar si sa-i bagam o sonda (de preferat un par) in cur sa vedem cum stam cu proiectele la stadionul nou!
PS. FACETI MULTA RECLAMA LA MITINGU DE MAINE, POATE CAREVA STIE PE CINEVA LA RADIO SA SE ANUNTE, CA MULTI NU STIU DE EL!!!
Domnule Bara va rog NU plecati pentru UTA-isti adevarati ,ati dat prea multi bani la club si sa va intoarceti dintr-o data , ati dat prea multe sperante aradenilor! NU PLECATI MAJORITATEA ARADENILOR SPERA SA RAMANETI ! RAMANETI PENTRU ARADENI SI PENTRU UTA-ISTI DE PRETUTINDENI ! FORZZA UTA !!! PENTRU NOI DOAR UTA CONTEAZ! RAMANETI PENTRU ARADENI!
bara ramai nu pleca fara tine uta va pica in b
FORTZA UTA FORTZA BARA IN 3 ANI CAMPIONI
BARA + LACATUS = UTA CAMPIOANA ROMANIEI IN 3 ANI
Stati calmi ca domnul Nicu Bara nu va pleca, ar face o mare prostie, iar eu il vad un om calculat si stie bine ce are de facut, va negocia in continuare cu oficialitatile aradene, care io personal le bag la mama lor in pi…, si intr-un final se va ajunge la un consens si totul va fi bine … TOT ARADUL TRE SA STIE FALCA E UN OM CARE PROMITE MULTE SI FACE PUTIN !!!
A SOSIT MOMENTUL CA NOI ARADENII SA FACEM ORDINE IN PRIMARIE DACA FALCA NU POATE!!!
UTA fara Bara e ca UTA fara suporteri sau galerie!!!!HAIDE UTA !!
HAI SA FACEM O IESIRE IN STRADA CU PANCARDE SI SA-l RUGAM PE DOMNUL BARA SA STEA SA BATEM POLI LA ANU IARA. SI SA IL RUGAM SI PE PRIMARUL FALCA, SA AJUTE ,MACAR CU INVITATII la ADRESA FIRMELOR MARI DIN ZONA SA AJUTE UTA. INTRATI pe forumul de discutii al echipei UTA pe http://www.uta-arad.ro va inregistrati si puteti posta. SA FACEM SI NOI CUM FAC SUPORTERII ALTOR CLUBURI MARI CA LIVERPOOL, MILAN, AJAX, etc.
AICI : http://www.uta-arad.ro/forum/showthread.php?tid=1106&page=4
Vad ca se vorbeste de o adunare, sa se cante in fata firmei lui Domnu Bara, sa-l convinga iubitorii UTA, sa mia ramana
SUNTEM ALATURI DE VOI CEI CARE IUBITI CA SI NOI ATIT TRECUTUL CIT SI VIITORUL UTA-EI , DAR SA NU LASAM CA PREZENTUL SA-L DECIDA INDIFERENTII RAU VOITORII SAU OFICIALITATILE ARADENE.UTA FOR EVER !
eu zic ca domnul bara are dreptate sa daramat stadionul vagonul dar boala lui falca e supermarceturi eu ma antreb la orasul asta trebuie neaparat atatea marceturi nu vad rostul dar un stadion ar prinde bine an arad de standarde uefa . hai UTA .
sincer uta are cel mai jalnic stadion de divizia A din tara parerea mea la un oras asa mare ar trebui stadion de 30000 de scaune si nocturna.eu sunt sigur ca daca echipa ar merge bine la majoritatea meciurilor ar fi 30000 binenteles si pretul biletelor sa fie ieftine.orice echipa care nare spectatori este zero barat
Fraţilor, nu aţi uitat. Ne vedem la ora 20, la Primărie. Trebuie să-i arătăm lui Bara că ne pasă. Hai UTA.
daca se va produce ceea ce se spune,o mare parte de vina o are si primarul-comision al aradului,care este o tumoare canceroasa pe obrazul municipiului.semnat-primar
D-le Bara,oricare ar fi hotararea dumneavoastra ,toti suporterii UTA-ei va sunt datori cu multumiri pentru ceea ce a-ti realizat la club in acest sezon.Sunt constient ca in acest an v-a fost extrem de greu,v-ati neglijat familia,v-ati omorat timpul liber,a-ti fost pe drumuri si permanent conectat la activitatea clubului,de asemenea implicarea autoritatilor locale a fost aproape inexistenta si probabil au fost multe promisiuni neonorate si chiar si suprterii nu am fost intotdeauna la inaltimea asteptarilor.Cu toate acestea,cand va veni clipa cand ve-ti face un bilant al vietii dumneavoastra sunt sigur ca ve-ti avea o mare bucurie sufleteasca pentru ca a-ti reusit sa oferiti catorva mii de oameni cateva clipe de fericire,lucru pe care foarte putini oameni reusesc.Inca o data multumesc si sper ca vom continua impreuna.
În atenţia lui Falcă: ar fi ultima ta greşeală să încerci să opreşti mitingul de astăzi. Vom fi mulţi şi va ieşi cu scandal. Hai UTA. Nevedem la miting.
Suntem din Şiria. Venim să vă susţinem
Daca d-l Bara se retrage de la UTA, il intreb pe domnul Falca unde o sa ajunga echipa. Probabil in divizia B sau C. Il intreb ce o sa faca atunci cu nocturna pe care vrea s-o ridice la vechiul stadion? Cine o sa vina in nocturna atunci? Probabil ca el singur cu sleahta lui de “prieteni”. Catre toti fanii UTA: ne intalnim la ora 20.00, cu cei la care le pasa de UTA. Sa-l sustinem pe domnul Bara, pe care il rugam din tot sufletul sa ramana al aradenilor. Alaturi de UTA. Aradul are nevoie de dumneavoastra, domnule Bara.
Să venim toţi îmbrăcaţi în alb şi roşu. Să încercăm să-l convingem pe Bara şi Sandu să continue
Sloganurile preferate pt. diseară: Muie Poli, Muie. Muie Falcă, muie. Hai UTA
Aşa vom proceda. Muie Poli. UTA în Intertoto, cu Bara şi Sandu.
DA PLECA O DATA… NU MAI FA PE VEDETAAAAA
Dute-n pula mea de polist borât. So fuţi pe măta-n gură. Hai UTA. Bara să rămână, Falcă să ajute clubul
Să nu daţi înapoi. Cei care simţiţi ceva pt. UTA, nu uitaţi, haideţi deseară la Primărie. Hai UTA
Din pacate, nu stiu cum se intampla, dar la Arad avem conducere caruia nu ii pasa. Falca a mai miscat ceva, dar Dekany ne-a tras-o!!! Amandoi dealtfel ar trebui sa raspunda pentru porcariile facute.
Chiar nu exista in Arad oameni cu bun simt care sa ne reprezinte interesele?????
Vin la Miting, si daca trebuie strig pana mi se duce vocea.
HAI UTA!!!!
Hai sa-l batem pe Dekany asta ca imi sta in gat!!!!!!!!!!!!!!
Nu doar Dekany e vinovat, ci şi porcul de Falcă. Amândoi ar merita bătuţi
Eu cred ca Bara vroia sa plece mai demult.Pe Sandu Ion l-am vazut si in 2005.Dupa meciul cu Poli era mare fericire si se visa frumos.La o zi Bara declara ca nu stie daca ramane.Eu ma indoiesc ca mitingul il va intoarce.Daca a luat hotararea de a nu mai investi pot sa se faca mitinguri.Chiar aveti impresia ca a venit de dragul UTA-ei?
Stadion nou?De unde are Aradul 40 mil.de Euro sa faca stadion?Nu credeti ca ar trebui sa “multumiti” prefectului ca a contestat cele 39 de ha aduse de Falca inapoi orasului si el contesta faptul ca le-a adus?La fel ca si terenul de la zona industriala Zadareni si ca din cauza prefectului pleaca investitori seriosi din acesta zona care probabil puteau aduce bani chiar UTA-ei.Dupa contestatia prefectului italienii s-au retras eu nu pot investi pe un teren care s-ar putea pierde din cauza “marelui prefect” Popescu.El e principala “buba” pentru ca nu trebuia sa faca ce a facut.
…Locuiesc in Ger in bazinul Ruhr, aproape de Dortmund, Schalke, Köln si Duisbug. Domnu Primar, sti-ti ca aportul Primariei nu este sa vinda numai terenuri (gen fabrica de zahar si Stadionul Vagonul care trebuia sa fie MONUMENT AL NATURII, fiind primul stadion pe care s-a jucat primul meci oficial de fotbal din Rom) dar cred ca pe Dv nu va intereseaza!?. Stiu ca marile concerne si-au construit magazine la periferia orasului, de ce Vagonul si Astra???. Trebuie sa fi-ti atent cu cetateni!, fotbalul repreznta o importanta deosebita ptr Arad si Aradeni, ca de-altfel in toata lumea fotbalul poate face cea mai buna reclama unui oras. Si cum aradenii sunt foarte mandri, s-ar putea sa va pirdeti multi alegatori, adica pe cei care iubesc fotbalul. In concluzie, FACE-TI CEVA!!! Intre timp Fotbal-ul a devenit si o manifestatie culturala, unde oameni merg cu mic cu mare. Eu vad ce se intimpla in cea mai aglomerata zona din Europa, NIMIC NU FUNCTIONEAZA FARA FOTBAL!!! Oameni i-si aleg Conducatorii numai daca se implica si in Fotbal. Vedeti Stadioanele, E.T.C.! HAI UTA! Respect D-nu BARA!
Superb mesajul tău. Jos pălăria. Dacă l-ar citi şi Falcă
Veniti cu mic cu mare. HAI UTA
Si nu uitati… FARA INJURATURI . CA ASA NU REZOLVAM NIMIC. Lasati MUIE POLI pt meciu urmator. ACUMA CONTEAZA SA NE VADA BARA ca iubim UTA si pe Dnasul
e fff bine,dar cu astfel de oameni pe care i-am ales noi pt ca au facut promisiuni pt UTA,NU AVEM NICI O SANSA. MULTUMIM D-LE BARA, SINCER
unde se tine mitingu ca la primarie nu e nimeni sau nu il mai vreti pe manglitorul de bara
ă-i în gură pe TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!TIMIŞORENI MUIŞTI!!!